Ana Sayfa > TERÖR VE GÜVENLİK

AKP, “ÇÖZÜM” ORTAKLARINA KIYAMIYOR!
22 Mart 2016
Bu haber 893 kez okundu
MHP'li Parsak'tan AKP'li Özkaya'ya Sert Cevap:“Terörle kol kola olan milletvekileri de mi tutuklanmasın? HDP’nin terörle kol kola milletvekillerini savunacak AKP ve Ali ÖZKAYA’dan başka kimse kalmadı mı?..
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
AKP Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya’nın 21 Mart 2016 tarihli yerel gazetelerde yer alan “Milletvekilleri Tutuksuz Yargılanmalı” önerisine MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak’tan sert cevap geldi.

AKP Milletvekili Ali ÖZKAYA dünkü açıklamasında “Milletvekillerinin tutuksuz yargılanması konusunda öneriyi hazırlayanlardan biri olduğunu” ve AKP’nin konu hakkındaki görüşlerini belirleyen komisyonda yer aldığını ifade ederek, “Milletvekilleri dokunulmazlıkları kaldırılsa da tutuksuz yargılanmasının önünü açan öneriyi hazırlayanlardanım. Son günlerde milletvekilleri cezaevine girecek haberleri yayılıyor. Bizler çok önce bu konudaki görüşlerimizi ortaya koyduk.

Şahsen, vekillerin dokunulmazlıkları kalksa da tutuksuz yargılanmasını arzu ediyoruz. Vekillerimiz tutuksuz yargılanmalı görüşünü ortaya koyarken, parti ayırımı yapmadık ve bütün vekiller için düşündük. Amacımız, dokunulmazlık dosyalarının kaldırılıp kaldırılmamasından daha çok, vekillerin olası tutuklanmalarının önüne geçecek düzenlemeyi yapmaktır” demişti.


Açıklamaya sert tepki gösteren Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet PARSAK, AKP’nin terörle mücadele konusundaki samimiyet testini yine geçemediğini ve bir kez daha “suçüstü” yakalandığını söyledi.

AKP BİR KEZ DAHA SUÇÜSTÜ YAKALANDI

MHP Milletvekili Mehmet PARSAK, Ali ÖZKAYA tarafından dün yapılan açıklamada, dokunulmazlıkların kaldırılması noktasında AKP tarafından yapılan çalışmada, dokunulmazlığı kalkacak milletvekillerinin suçları ve partileri ne olursa olsun tutuksuz yargılanmasına yönelik bir çerçeve belirlendiğinin ifade edildiğine dikkat çekerek, “İçerisinde Ali ÖZKAYA’nın da bulunduğu bu çalışma, AKP’nin yıllardır ‘çözüm’ adı altında sürdürdüğü ‘ihanet süreci’nin bir sonucudur. AKP her zamanki gibi terörle gerçekten mücadele etmekten yine kaçmış ve bir kez daha suçüstü yakalanmıştır” dedi.

TERÖRLE KOL KOLA OLAN MİLLETVEKİLLERİ DE Mİ TUTUKLANMASIN?

Türk Ceza Kanunu’na göre “tutuklama”nın bir “güvenlik tedbiri” olduğunu hatırlatan Parsak, “Bir kişinin tutuklanıp tutuklanamayacağına kanunlar çerçevesinde bağımsız yargı karar verir ancak görünen o ki AKP, teröre bulaşmış HDP’li milletvekillerinin tutuklanmasından neden çekiniyor? 
HDP’nin terörle kol kola milletvekillerini savunacak AKP ve Ali ÖZKAYA’dan başka kimse kalmadı mı? Birçok insanımızın hayatını kaybetmesine, yüzlerce güvenlik personelimizin şehit düşmesine neden olan terörü her gün mecliste savunanlar da mı tutuklanmasın?” diye sordu.

TERÖRLE KOL KOLA OLANLARIN DOKUNULMAZLIĞI KALKACAK!

Aynı zamanda MHP Anayasa Komisyonu Üyesi olarak görev yapan Mehmet PARSAK, MHP’nin, tırmanan terör karşısında alınması gereken hayati tedbirlerden birisi olarak gördüğü, Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğüne karşı suç işleyen, adeta “seçilmiş terörist” durumundaki milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılması hususunun, AKP’nin “PKK refleksi”ne takıldığını kaydederek, “Terörle kol kola hareket eden milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılması ve milletimizin canı ile ödediği eylemlerdeki sorumlulukları nedeniyle yargı önüne çıkmaları konusu, AKP tarafından ilk günden itibaren sulandırılarak etkisizleştirilmeye çalışılmaktadır” şeklinde konuştu.

TERÖRÜN DOKUNULMAZLIĞININ KALKMASINI YİNE İLK MHP İSTEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi’nin, AKP’yi yürüttüğü her ihanet politikasında sürekli uyardığını ve ülkemizin terör batağından çıkması noktasında gerekli desteği her zaman vereceğini taahhüt ettiğini hatırlatan Parsak, “Anayasamızın 83. Maddesine göre; bir milletvekilinin dokunulmazlığı, Adalet ve Anayasa Komisyonlarından müteşekkil Karma Komisyon’da gerekli işlemlerin yapılması sonrasında Melis Genel Kurulu’nun kararı ile kaldırılabilmektedir.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ve Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU başta olmak üzere birçok AKP sözcüsü tarafından terör suçlarından dolayı fezlekesi bulunan milletvekillerinin dokunulmazlıklarının ivedilikle kaldırılmasına yönelik yüksek perdeden yapılmış açıklamalara rağmen bu konuda resmi ve yazılı başvuruda bulunulması yine benim de aralarında bulunduğum Milliyetçi Hareket Partisi’nin Adalet ve Anayasa Komisyonu Üyesi 4 Milletvekili’ne düşmüştür” ifadelerini kullandı.


AKP, “ÇÖZÜM” ORTAKLARINA KIYAMIYOR!

MHP’li 4 Milletvekili olarak, terör suçu işleyen milletvekillerinin dosyalarının işleme alınmasına ilişkin olarak 03 Mart 2016 tarihinde Karma Komisyona sundukları dilekçenin hala bekletildiğini belirten Mehmet PARSAK, “Bizim sunduğumuz dilekçe hala gereğinin yapılmasını beklerken, AKP kanadından ‘ipe un seren açıklamalar’ birbiri ardına gelmekte, belli ki AKP, ya “çözüm” ortaklarına kıyamamakta ya da “çözüm” ortaklarının şantaj ve tehditlerinin altında ezilmektedir” sözleriyle hükümete yüklendi.

AKP’NİN TERÖRLE MÜCADELE KONSEPTİ: “KEM-KÜM SÜRECİ”

AKP’nin terörle mücadele konseptinin yıllardır “gel-git”li bir durumda olduğunun altını çizen MHP’li vekil “Bu durum yeni bir şey değil, AKP bunu yıllardır yapıyor. Şimdi de dokunulmazlıklar konusunda ‘kem-küm’ etmeye başladılar. Bizim dilekçemiz üzerine ilk olarak Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU ipe un serdi. Anayasa’ya geçici bir madde eklenmesini ve meclis’te bulunan tüm dokunulmazlık dosyalarının kaldırılmasını teklif ederek işi sulandırıyorlar. Hukuki bakışla Anayasa Mahkemesi’ne yapılacak itirazlar yolu ile hukuki tıkanıklıklar oluşturması muhtemel olan bu teklif, AKP’nin konuyla ilgili ciddiyetsizliğini ve ne yazık ki gerçek niyetini ortaya koyması açısından önemlidir. AKP’nin ileride “hukuki tıkanıklık” yaratacak bu teklifleri, AKP’nin tribünlere oynayan sahte terörle mücadele konseptinin bir uzantısı olarak tarihteki yerini alacaktır” ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN’IN HASTALIĞI, ÖZKAYA’YA DA BULAŞMIŞ

Ali ÖZKAYA’nın açıklamasına akşam geç vakitlerde gelen düzeltmeyi de değerlendiren Mehmet PARSAK, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da da bulunan ‘bugün söylediğinin yarın tersini söyleme’ hastalığı anlaşılan o ki, Sayın Özkaya’ya da bulaşmış. Şimdi hangisi doğru? Terör suçu işleyen milletvekillerinin dokunulmazlıklarını kaldıracak mıyız? Dokunulmazlıkları kalkarsa bu milletvekillerinin tutuklanmasını engelleyecek misiniz? Terör suçu işleyen ve teröre destek veren milletvekillerine bir kurtuluş kapısı açmakla övünmeye devam edecek misiniz?” dedi.

CEZA MUHAKEMESİ KANUNU UYGULANMAYI BEKLİYOR

Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 100. Maddesini de hatırlatan Parsak, “Terörle kol kola olan milletvekillerinin dokunulmazlığı kaldırılırsa Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 100. maddesi tutuklamaya imkan sağlamaktadır. Milletvekillerinin suçları ne olursa olsun tutuksuz yargılanmalarına dair yaklaşım, kesinlikle kabul edilemez ve uygulanamaz niteliktedir. Milletvekillerinin tutuksuz yargılanmasını garanti altına almaya yönelik çalışmalar, AKP’nin esas gayesinin “dostlarla alışverişte görünmek” olduğunu ortaya koymaktadır” sözleriyle AKP’nin dokunulmazlıklar konusundaki samimiyetsiz tavrına dikkat çekti.

AKP “İPE UN SERME” YAKLAŞIMINDAN VAZGEÇMELİ

Anayasa’ya geçici madde ekleme arayışları başta olmak üzere “ipe un serme” mahiyetindeki tüm girişimlerden vazgeçilerek, yürürlükteki hukuk kuralları çerçevesinde öncelikle ve ivedilikle teröre bulaşmış tüm milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılması ve suçluların Yüce Türk Yargısı’na teslim edilmesi gerektiğini kaydeden Parsak, “Terörle kol kola çalışan milletvekillerinin yargılanması için MHP’nin 03.03.2016 tarihli önerisi derhal ve behemehâl işleme alınmalıdır. AKP Hükümeti, “çözüm” ortaklarına merhamet etmek yerine Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni ve Yüce Türk Milleti’nin geleceğini düşünmeli, tutarsız ve samimiyetsiz politikaları bir kenara bırakarak Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğü için çalışan mekanizmaları tuzağa düşürmek ya da Türk Milleti nezdinde yeni algı operasyonları yürütmek yerine doğrudan sonuca ulaşacak ve teröre bulaşmış milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasına yönelik adımları hızla hayata geçirmelidir” dedi.


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer TERÖR VE GÜVENLİK Haberleri

Başlık Tarih
 
Milliyetçi Hareket, milletin iradesini gasp etmeye 14 Mayıs 2019
MHP'de Af Konusunda "Devlet Sözü' ve Cezaevlerinde Kapasite Artışı05 Mayıs 2019
İP Müdiresi Akşener; bindiği dalı kesmiş, kendi ayağına kurşun sıkmıştır. 02 Mayıs 2019
"CHP, HDP kanalıyla Pkk’ya kol kanat germeye devam etmektedir."02 Mayıs 2019
"Pkk'nın Beli Kırılmış Durumda"07 Mart 2019
Vatan hainlerini sandığa gömeceğiz07 Mart 2019
Çıkarılmak İstenen AF değil, CEZA İndirimi27 Şubat 2019
27 yıldır dinmeyen acı: Hocalı26 Şubat 2019
Sözde Kürdistan hayalleri görenleri pislik çukuruna gömeceğiz16 Şubat 2019
"HDP'NİN BİR ZİLLET İTTİFAKI ORTAĞI OLDUĞU RESMEN AÇIKLANMIŞTIR"14 Şubat 2019
Şer ittifakının ön plana çıktığı her ili tekrar değerlendireceğiz11 Şubat 2019
New York'ta Çin yönetiminin Doğu Türkistan'daki baskıcı politikaları protesto edildi 10 Şubat 2019
MHP’DEN SONER YALÇIN’A SERT TEPKİ07 Şubat 2019
“Fırat’ın Doğusundaki Fitne Yok Edilmelidir” 18 Ocak 2019
ÇAKICI: BAHÇELİ’Yİ YARI YOLDA BIRAKMAK ALPARSLAN TÜRKEŞ’E İHANETTİR14 Ocak 2019
MHP'li Öztürk’ten Memurlara Disiplin Affı Teklifi 03 Ocak 2019
Af teklifinin çıkması gerekir31 Aralık 2018
"Kahramanmaraş'ın yerli insanları öldürüldü.17 Aralık 2018
Gazilerimiz bizim kahramanlarımız.06 Aralık 2018
Mahkum Yakınları İzmir'de Siyasetçilere Seslendi03 Aralık 2018
Yazık be.02 Aralık 2018
Büyükataman: ‘İP FETÖ tarzı taktikler uyguluyor’30 Kasım 2018
Sevinç Vural kadına yönelik şiddet24 Kasım 2018
Adalet Komisyonu gecikmeden af teklifini Genel Kurul'a sevk etmelidir 23 Kasım 2018
MHP'Lİ TAYTAK'TAN AİHM KARARINA TEPKİ !20 Kasım 2018
Ceza indirimi konusunda toplumda büyük beklenti var16 Kasım 2018
15 Temmuz Vatikan'ın En Son Tertip Ettiği Haçlı Seferi'dir12 Kasım 2018
ABD Devlet destekli terörizmin hakkını vermektedir08 Kasım 2018
Enginyurt - ABD'nin PKK Elebaşıları Hakkında Bilgi Verene Ödül Açıklaması07 Kasım 2018
MHP'den ”Şartlı ceza indirimi”07 Kasım 2018
'Darbe girişimine karşı konulan iradeyi kimse hafife alamaz' 02 Kasım 2018
"Kaşıkçı Olayında Türkiye'nin Öngöremediği Senaryolar Var"01 Kasım 2018
Terörle Mücadelede MHP’nin Önerileri Dikkate Alınmalıdır 31 Ekim 2018
ÇAKICI’DAN HÜKÜMETE YOLSUZLUK ÇAĞRISI28 Temmuz 2018
ÇAKICI: CIA ajanı, RAHİBİ hiçbir hastalığı olmadan tahliye ettiriyorsun26 Temmuz 2018
Çakıcı: Söylenecek çok söz var ama sayın Bahçeli’ye söz vermişim25 Temmuz 2018
Terörle mücadele kesintiye uğramamalıdır25 Temmuz 2018
“15 TEMMUZ TÜRK MİLLETİNİN GÜÇLÜ İRADESİNİN GÖSTERGESİDİR”14 Temmuz 2018
ÇAKICI’DAN; CUMHURBAŞKANI'NA ÇAĞRI..!12 Temmuz 2018
"Kimyasal Hadım Değil, İdam"05 Temmuz 2018
Çocuk İstismarcılarını Darağacına Çıkarmak Milletimizin Geleceği...04 Temmuz 2018
Çocuk istismarının çözümü için ne gerekiyorsa varız 03 Temmuz 2018
KORKUYU YENEMEZSEK KAHRAMANLIĞI YÜCELTEMEYİZ 30 Haziran 2018
ALAYINI HADLERİNİ BİLMEYE DAVET EDİYORUZ28 Haziran 2018
Sözde Reisçilere21 Haziran 2018
'ALPARSLAN TÜRKEŞ'İN YÜZÜNE NASIL BAKACAKSINIZ?21 Haziran 2018
ALAATTİN ÇAKICI'DAN SEÇİM ÖNCESİ AÇIKLAMALAR!17 Haziran 2018
'TERÖRİST CENAZESİNDE AĞLAYANLARLAMI BİR OLACAKTIK?'11 Haziran 2018
CHP VE İP, HDP'Yİ MECLİS'E TAŞIMAYA ÇALIŞIYOR11 Haziran 2018
Türkiye'nin Bugün Ki Terörle Mücadelesinde MHP'nin Payı...10 Haziran 2018
HAİNLERİN SİNSİ PLANLARINI BOZACAĞIZ07 Haziran 2018
Kandil'e operasyon Türk milletinin bekası için06 Haziran 2018
Alaattin Çakıcı'dan Mektup! : Kendime AF İstemiyorum.05 Haziran 2018
Fetö ile Bağlantısı Olmayan Polisler İşlerine Dönmelidir02 Haziran 2018
MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ01 Haziran 2018
VATAN HAİNİ, DÜRZÜ!24 Mayıs 2018
"Alçak Katliam İnsanlık Suçu"16 Mayıs 2018
İP PROVOKASYONA DOYMUYOR09 Mayıs 2018
MHP'li Yönter, babasına hayat veren Uzman Çavuş'a sahip çıktı19 Nisan 2018
12. DÖNEM ASTSUBAY KURSİYERLERİNİN MAĞDURİYETİ GİDERİLMELİDİR.18 Nisan 2018
MHP İl Başkanı Aras'tan Ohal Açıklaması15 Nisan 2018
Uzman Jandarmaların Sorunlarına Dair Kanun Teklifi12 Nisan 2018
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, 15 Temmuz gecesini anlattı12 Nisan 2018
Türk Polisi, Milletimizin Ortak Gururudur11 Nisan 2018
MHP Genel Sekreteri Büyükataman'ın Yazlığındaki Hırsızlık09 Nisan 2018
Karataş'tan Polis Haftası Mesajı06 Nisan 2018
Cinsel İstismarın Önlemesine Yönelik Çözüm Önerileri05 Nisan 2018
Avrupa'da PKK'nın Uyuşturucu Pazarı30 Mart 2018
Terörle Mücadeleye Desteğimiz Devam Edecek22 Mart 2018
insanı yaşatmak için kurulmuş tek ordu Türk ordusudur.20 Mart 2018
FETÖ KUCAĞINA OTURUP ÇEMKİRENLERE KARŞI SESSİZ KALMAYACAĞIZ20 Mart 2018
Tarihi tekrar öğretiriz!08 Mart 2018
“ELİ HAMURDAN ÇOK SİLAH TUTAN KADINLARIZ”07 Mart 2018
İLTER’DEN ‘ÜÇ HİLAL’ AYARI05 Mart 2018
"15 Temmuz, cumhuriyet tarihinin en önemli kırılma noktalarından"05 Mart 2018
"Bu Destekten Niye Rahatsız Oluyorsunuz?"04 Mart 2018
Afrin, Teröristlerden Arındırılana Kadar Operasyon Sürecek03 Mart 2018
MHP’li Ersoy: Üniversitelerdeki “Karşıt Görüşlüler” Bakın Kimler! 28 Şubat 2018
AFRİN TEMİZLENECEK24 Şubat 2018
CHP Tercihini; FETÖ’cülerin, Teröristlerin Umudu ve Sözcüsü Olmaktan Yana Kullanmıştır. 23 Şubat 2018
Şehit Musa Özalkan'ın vasiyeti Bahçeli'ye sunuldu23 Şubat 2018
Dünya kamuoyunda ABD'nin kirli planları aydınlatılmalı22 Şubat 2018
'CHP VE AVANESİNİN BU ÇIRPINIŞLARI BOŞUNADIR'21 Şubat 2018
MHP'den şehit ve gazi yakınlarına müjde 20 Şubat 2018
AFRİN BİZİM İÇİN İSTİKLAL MESELESİDİR18 Şubat 2018
Gurbetçilerden Mehmetçik’e destek18 Şubat 2018
İDAM GERİ GELSİN Mİ?18 Şubat 2018
PKK bir barbar çetesidir, terör örgütüdür, mutlaka yok edilmelidir16 Şubat 2018
POLİS ADAYLARINA MÜJDE16 Şubat 2018
ABD suçüstü olmuştur15 Şubat 2018
Afrin’e Girmeyin Demek, Pyd/Ypg’yi Kollamaktır14 Şubat 2018
MHP Grup Başkanvekili Usta'dan şehit ailesine ziyaret 12 Şubat 2018
ABD Dışişleri heyeti PYD/PKK elebaşlarıyla görüştü13 Ocak 2018
Mehmetçik PKK'ya göz açtırmıyor30 Aralık 2017
Koruculardan MHP Milletvekiline Teşekkür 23 Aralık 2017
'Deniz Gezmiş'e sahip çıkmak; Abdullah Öcalan'a, Cemil Bayık'a, Kandil'e, PYD'ye sahip çıkmaktır22 Aralık 2017
Kuşkuları bitirecek şartlar oluşturulsun21 Aralık 2017
Çöl Kaplanı Fahrettin Paşa21 Aralık 2017
Ne Kürdistan'ı ulan..18 Aralık 2017
'NE İŞ YAPTIĞI BELLİ DEĞİL, O KURUMU KAPATIN'16 Aralık 2017
Hiç Kimse PKK Ağzıyla Konuşmasın!14 Aralık 2017
İsmail Türk gözaltına alındı29 Kasım 2017
"Kirli Eller Terörü Kullanıyor"27 Kasım 2017
Terör örgütlerinin aynı merkezden yönetildiği apaçık ortaya çıktı 17 Kasım 2017
"Türkiye'ye ihanet edenlere fırsat vermemeliyiz"08 Kasım 2017
GELDİKLERİ GİBİ GİTMEYE MAHKUMDUR 05 Kasım 2017
FETÖ SORUŞTURMASINDAKİ SİYASİ REFERANSLAR04 Kasım 2017
Uzman çavuşların sorunları Meclis'te03 Kasım 2017
Kimse Türkiye'yi Dize Getiremez.02 Kasım 2017
Patronlarının emrettiği kadar havlayabiliyorlar25 Ekim 2017
Ortadoğu'daki Çirkin Oyunlara Dikkat 21 Ekim 2017
YPG, PKK ve ABD stratejik ortak olmuşlar21 Ekim 2017
TERÖRLE EŞ DEĞER BİR ÜLKE SORUNU: BONZAİ 19 Ekim 2017
'Özel Harekatta kadınlar da erkekler kadar yer alsın' 19 Ekim 2017
DEVLET BAHÇELİ MEYDAN TABELASINA ÇİRKİN SALDIRI13 Ekim 2017
PKK'lı kan emiciler yere yatırılmayacak da koltuk mu tahsis edilecekti11 Ekim 2017
Uzman çavuşlara kadro verilmeli 11 Ekim 2017
MHP İSTANBUL İL BAŞKAN YARDIMCISI SAYLAĞ'DAN AÇIKLAMA29 Eylül 2017
Hulusi Akar, Irak Genelkurmay Başkanı’yla görüştü24 Eylül 2017
TERÖRİST HAK ETTİĞİ CEZAYI ALDI21 Temmuz 2017
Ruhi Ersoy: Karşıt Görüşlü Değil, Terörist!19 Temmuz 2017
15 Temmuz, Çanakkale'de yarım kalan bir hesabın görülmesidir17 Temmuz 2017
“Mazlumun Payına Zalimi Ortak Ettiler”11 Temmuz 2017
15 Temmuz'u Unutmayacağız07 Temmuz 2017
‘MHP SOKAĞI ÇOK İYİ BİLİR’06 Temmuz 2017
YARASALAR AMAÇLARINA ULAŞAMAYACAK05 Temmuz 2017
MHP: Verdiğimiz ihraç listesinin yüzde 15’i geri döndü04 Temmuz 2017
Savcı Sarıkaya'ya parayı, MHP'ye kurultay yolunu açan hakim götürmüş27 Haziran 2017
MHP’li Usta’dan HDP’li vekile ayar 20 Haziran 2017
Sözcü ve Yeniçağ yalancı ve müfteridir19 Haziran 2017
Kışladaki zehirlenme olayı çok vahimdir19 Haziran 2017
Şırnak’ta helikopter düştü!01 Haziran 2017
ABD'lilerin madalyasını reddeden komutan!..12 Mayıs 2017
Bu karar teröre ve teröriste yardım ve yataklıktır10 Mayıs 2017
TÜRK POLİSİYLE GURUR DUYUYORUZ10 Nisan 2017
HUZURUN TEMİNATIYIZ10 Nisan 2017
ABD Belgelerinde Alparslan Türkeş04 Nisan 2017
“Her Hayırcı Terörist Değil Ama Her Terörist Hayırcı”30 Mart 2017
FETÖ'nün iadesi için delile ihtiyaç yok 22 Mart 2017
Tarım Bakanlığı'nda FETÖ operasyonu10 Mart 2017
İstanbul'da helikopter düştü10 Mart 2017
Şehit kaymakamın babası Asım Safitürk Kılıçdaroğlu'nu reddetti09 Mart 2017
AVEA'nın Verdiği BYLOCK Kayıtlarında Hata Var04 Mart 2017
Adıyaman'da 5,5 büyüklüğünde deprem02 Mart 2017
"TERÖR ÖRGÜTLERİ CHP'DEN MEMNUN"20 Şubat 2017
Terörle mücadele bir merkezden yönetilmeli18 Ocak 2017
Teröre karşı bir olalım, iri olalım, diri olalım!11 Ocak 2017
Atatürk’ün yaşayan son askeri idam istedi08 Ocak 2017
"Kendi Pisliklerinde Boğulacaklar"06 Ocak 2017
"Millet olarak Allah'ın izniyle terörizme boyun da eğmeyeceğiz, diz de çökmeyeceğiz"05 Ocak 2017
İzmir'de adliye yakınlarında patlama05 Ocak 2017
TERÖRE TESLİM OLMAYACAĞIZ02 Ocak 2017
ALÇAKLAR HEDEFİNE ULAŞAMAYACAK02 Ocak 2017
FETÖYÜ KORUYANLARA KURUÇAY’DAN ÜLTİMATOM02 Ocak 2017
Hainlerin başına gök kubbeyi yıkacağız01 Ocak 2017
Hiçbir Terör Saldırısı Türk Milletini Korkutamayacaktır01 Ocak 2017
İSTANBUL'DA TERÖR01 Ocak 2017
Buralardan imar geçmez, kaçak kata izin verilmez29 Aralık 2016
MHP:Terörle Mücadelede Hükümete Tam Destek Veriyoruz25 Aralık 2016
TERÖR ÖRGÜTLERİ TÜRKİYE VE TÜRK MİLLETİ DÜŞMANLIĞI ÜZERİNDE İTTİFAK ETMİŞLERDİR23 Aralık 2016
Şehitlere Saygı, Teröre Lanet Yürüyüşü"23 Aralık 2016
El-Bab gazilerine geçmiş olsun ziyareti..22 Aralık 2016
MHP'Lİ ERHAN USTA: BAŞKA SUİKASTLARDA OLABİLİR22 Aralık 2016
TSK'dan Fırat Kalkanı açıklaması21 Aralık 2016
"Münferit bir olay gibi değil örgütsel bir şey gibi duruyor"20 Aralık 2016
Yüksekova ve Cizre "Kahrolsun PKK" Sloganlarıyla İnledi19 Aralık 2016
Biz Hep Birlikte Türk Milletiyiz19 Aralık 2016
Milli birliğimizi muhafaza etmeliyiz…19 Aralık 2016
MHP İstanbul'dan Şehitlere Saygı Yürüşü18 Aralık 2016
Devlet Bahçeli'den Kritik Uyarı!18 Aralık 2016
"Zulmetin ateşini göğsümüzde söndüreceğiz"18 Aralık 2016
MHP'den Fırat Kalkanı açıklaması18 Aralık 2016
“Türk Milleti Hesap Soracaktır”17 Aralık 2016
Teröre Diz Çökmeyeceğiz17 Aralık 2016
Kayseri'de terör saldırısı17 Aralık 2016
İSTANBUL'DA TERÖRE LANET ŞEHİTLERE SAYGI YÜRÜYÜŞÜ14 Aralık 2016
SİYASİ PARTİLERDEN TERÖRLE MÜCADELEDE KARARLILIK MESAJI14 Aralık 2016
HDP’li Demirel tutuklandı14 Aralık 2016
Çankaya’da bir ilk! 3 lider ortak açıklama yapıyor14 Aralık 2016
Şehitler tepesine ziyaretçi akını14 Aralık 2016
Liderler Teröre Karşı Çankaya'da Buluştu14 Aralık 2016
STK’lardan Teröre Karşı Ortak Açıklama 14 Aralık 2016
Terör Bir İnsanlık Suçudur13 Aralık 2016
MHP Ankara'dan Çevik Kuvvet’e ziyaret13 Aralık 2016
KANDİL’E TÜRK BAYRAĞINI DİKİN13 Aralık 2016
MHP'li Karataş, Terörü lanetledi,12 Aralık 2016
"TERÖRÜ KENDİ BATAKLIĞINA GÖMECEĞİZ"12 Aralık 2016
"Bunları döktüğü kanla boğarız"12 Aralık 2016
'YILMAYACAĞIZ, KORKMAYACAĞIZ, SİNMEYECEĞİZ'11 Aralık 2016
TERÖRÜ TAMAMEN YOK ETMEKTEN BAŞKA ÇAREMİZ YOK11 Aralık 2016
Türk milleti bu kahpeleri döktükleri kanda boğacak11 Aralık 2016
İstanbul’daki Alçak Terör Saldırısını Lanetliyoruz!11 Aralık 2016
YERLE YEKSAN OLACAKLAR11 Aralık 2016
38 EVLADIMIZ ŞEHADETE ERDİ /'Oklar PKK'yı gösteriyor'11 Aralık 2016
İstanbul Beşiktaş'ta patlama11 Aralık 2016
Fetö’ye karşı birlik çağrısı 08 Aralık 2016
"BURASI TERÖRİST HÜCRESİ DEĞİLDİR"06 Aralık 2016
ÜLKÜ OCAKLARI'NIN TÜRKEŞ SERGİSİNE SALDIRI27 Kasım 2016
MHP'den Suriye'deki saldırı için ilk açıklama24 Kasım 2016
Adana'da patlama!24 Kasım 2016
Hulusi Akar Ermeni vekile haddini bildirdi!20 Kasım 2016
HDP’Lİ TERÖRİSTLERİ CHP SAVUNUYOR11 Kasım 2016
Türk'e kefen biçenin ölümü korkunç olur.”10 Kasım 2016
Diyarbakır'da patlama! Şehit ve yaralılar var04 Kasım 2016
Semih Yalçın: Yeni bir darbeyle karşılaşabiliriz20 Ekim 2016
Gaziantep Mhp’den teröre tepki…16 Ekim 2016
"PKK'NIN 'DON LASTİĞİ"14 Ekim 2016
BU TERÖR BİTECEK BAŞKA YOLU YOK10 Ekim 2016
PKK’yı lanetliyoruz, devletimizin yanındayız09 Ekim 2016
İnegöl Ülkü Ocakları’ndan “Kara Leke 15 Temmuz” tepkisi09 Ekim 2016
Hiç kimse 15 temmuz yaşanmamış gibi hareket edemez05 Ekim 2016
TEMİZLİK EVİN İÇİNDEN BAŞLAR..!03 Ekim 2016
Ülkücü Şehidimiz Recep Haşatlı ve oğlu Mustafa Haşatlı... 03 Ekim 2016
MHP MANİSA İL BAŞKANINDAN SERT AÇIKLAMA 02 Ekim 2016
AMAÇLARI TÜRK-KÜRT ÇATIŞMASI ÇIKARMAK27 Eylül 2016
MHP'den terörle mücadeleye tam destek13 Eylül 2016
MHP'li Erkan Akçay'dan Öcalan Tepkisi13 Eylül 2016
OHAL Kanunu FETÖ'ye Yönelik Olduğu Kadar Diğer Terör Örgütlerini de Kapsamaktadır07 Eylül 2016
Darbelerden en çok zarar gören MHP'dir31 Temmuz 2016
Ordu Bütün Hainlerden Temizlenmelidir25 Temmuz 2016
‘DARBECİLER GELİRSE ÇATIŞIRDIK’23 Temmuz 2016
Temizlemeniz için illa darbe mi olması gerekiyordu?23 Temmuz 2016
Genelkurmay'dan 15 Temmuz açıklaması19 Temmuz 2016
BAŞBAKAN YILDIRIM: 161 ŞEHİDİMİZ VAR16 Temmuz 2016
MİLLETİMİZ DEMOKRASİ VE CUMHURİYETE SAHİP ÇIKTI16 Temmuz 2016
"Büyükşehir Kanunu Terörü Tırmandırdı"15 Temmuz 2016
Fransa yine kana bulandı... 15 Temmuz 2016
Atatürk Havalimanı'nda patlama28 Haziran 2016
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ TERÖRE KARŞI AYAKTA !09 Haziran 2016
TÜRKİYE'NİN TERÖRLE MÜCADELESİ GÜÇLENDİRİLMELİDİR07 Haziran 2016
BAŞKAN EVCİL'DEN ACİL TERÖR ÖNLEM PAKETİ07 Haziran 2016
ALMANYA'YA TEPKİLER DİNMİYOR03 Haziran 2016
Şehit Cengiz Akyıldız'ın katiline müebbet30 Mayıs 2016
"Hani ABD bizi PYD, YPG konusunda anlamıştı"27 Mayıs 2016
Terörün Dokunulmazlığı Olmaz!19 Mayıs 2016
İstanbul Sancaktepe'de patlama12 Mayıs 2016
Bursa'da patlama! Ölü ve yaralılar var27 Nisan 2016
Şehidin Vasiyeti: "Sağ Elinizle Cenazemde Bozkurt Yapın!"27 Nisan 2016
Üç parti 'dokunulmazlıkta' anlaştı14 Nisan 2016
Felaket geliyorum diye diye geldi11 Nisan 2016
Devlet aklının işlemediği bir dönemi yaşıyoruz08 Nisan 2016
KÜRT GÖRÜNÜMLÜ ERMENİLER08 Nisan 2016
Terörle Mücadele yeniden terörle müzakereye mi dönüşüyor?07 Nisan 2016
Milyonları İlgilendiren Skandal!06 Nisan 2016
Memleketi yangın yerine çeviriyorsunuz06 Nisan 2016
İt (Demirtaş)Ürür Kervan Yürür06 Nisan 2016
Serbest bırakılan KCK'lılar, bugün terör olaylarını yönetiyor06 Nisan 2016
MHP'ye dil uzatmadan önce elindeki kanı temizle06 Nisan 2016
OKTAY VURAL O MADDENİN UYGULANMASINI İSTEDİ!02 Nisan 2016
TERÖR İLE MÜCADELE EDEN EVLATLARIMIZI YOK SAYAMAZSINIZ01 Nisan 2016

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH