ADAMLIK ÖZELLİKLERİ AÇISINDAN SADECE LİDER DEVLET BAHÇELİ'YE GÜVENİYORUM

07 Ağustos 2017
615 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Lider Devlet Bahçeli'yi topa tutanlar unutmasınlar ki, hevesiniz kursağınızda kalacaktır. MHP'nin başarısı siz ve sizin gibileri şaşkına çevirecektir.

Her kim ne düşünürse düşünsün, bizim Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'ye sonsuz güvenimiz vardır. Çünkü adam gibi adam olduğundan.

Saygı Değer Büyüğümüzden bugüne kadar herhangi bir talebimiz olmadı olmazda. Çünkü bizler davamız için varız.

Susanları, beklentisi olanları, zıvanadan çıkanları, Liderimize iftira atanları 1-Kasım seçimlerinde yaptıkları şerefsizlikleri unutmadık.

1-Kasım seçimlerinde yapılan algı operasyonlarını unutmadık. Çünkü anılan tarihte yapılan hainlikler bizi, sizi, hepimizi şaşkına çevirmiştir.

1-Kasım seçimlerinde çıkan sonuçlardan içimizde olup da mutluluk duyanlar bu tabloya ve neticeye sebep olanlar ihanetin içinde olanlardır.

1-Kasım seçimlerinde gece-gündüz çalışanlar, özveriyle fedakarlık edenler çıkan sonuçlardan dolayı, feryat-figanları yürekleri dağlıyordu.

Bizler Liderimizin etrafında daha sıkı kenetlenecegiz. Görünen o ki, Türk Milleti'nin huzur ve bekası Liderimize endeksli hale gelmiştir.

Biz Ülkücüler olarak mücadeleden hiç geri durmayacağız. Liderimizin yanında ve emrinde olup, MHP'nin başarısı için çalışacağız, ter akıtacağız.

Lider Devlet Bahçeli'yi topa tutanlar unutmasınlar ki, hevesiniz kursağınızda kalacaktır. MHP'nin başarısı siz ve sizin gibileri şaşkına çevirecektir.

Keşke Lider Devlet Bahçeli'nin tozu olsanız, keşke Devlet Bahçeli gibi asil olsanız, keşke Devlet Bahçeli gibi erdemli olsanız.

Keşke Lider Devlet Bahçeli gibi mert-yiğit olsanız, keşke Devlet Bahçeli gibi davaya sadık olsanız, keşke Devlet Bahçeli gibi adam olsanız.

 

Zakir TOPDUR
Zakir TOPDUR

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber