"Zulmetin ateşini göğsümüzde söndüreceğiz"

18 Aralık 2016
560 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, terörün asla başarılı olamayacağını vurgulayarak, "Zulmetin ateşini göğsümüzde söndüreceğiz. Onlar vatanı bölmek isteseler bile biz böldürmeyeceğiz. Onlar milleti ayırmak birbirine düşürmek isteseler de biz bir olacağız" dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, "Terör milletimizin beraberliğini birliğini bozacak güçte değildir. Bunlar döktükleri kanda boğulacaktır Bunların içeride ve dışarıda olan destekçileri ve kaynakları devletimiz tarafından bilinmektedir." dedi.

 

 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan, bir otelde düzenlediği basın toplantısında, terörizmin Türkiye'nin bir numaralı meselesi olduğunu, bu vahşi saldırganlığı alt etmeden Türkiye'de huzurun olmayacağını bildirdi.

 

 

Türkiye'nin son yıllarda dünyanın en büyük terör örgütleriyle sınandığa işaret eden Adan, Türkiye halkının güçlü bir birlik ve beraberlik zemini üzerinde kol kola olduğunu ve birliğinin asla bozulmayacağını ifade etti.

 

 

Adan, terörün asla başarılı olamayacağını vurgulayarak, şöyle devam etti: "Alçakça, kahpece milletimizin ve devletimizin birliğine, merhametine sevgisine Kayseri'de göz bebeğimiz komando tugayımızın önünde pusu kurdular. Terör milletimizin beraberliğini birliğini bozacak güçte değildir.

 

 

Bunlar döktükleri kanda boğulacaktır. Bunların içeride ve dışarıda olan destekçileri ve kaynakları devletimiz tarafından bilinmektedir. Ayrıca demokrasiyle özgürlükler bağlamında terörü meşrulaştıran herkes vatan hainidir.

 

 

Bu konuda taraf olan herkes bilmelidir ki PKK, PYD, FETÖ terör örgütü Türk milletinin birliğine kastetmektedir. Türk milleti tarih sahnesi içinde büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Önümüzdeki günlerde bu odakların ortadan kaldırılacağını hiç kimsenin şüphesi olmasın." 

 

 

Terörizmin dehşetinin 79 milyonun hayatını zindana çevirdiğini aktaran Adan, " Kürt kökenli kardeşlerimiz PKK'nın kanlı saldırılarından oldukça muzdarip ve en fazla şikayetçi olan kesimdir. Hiçbir Kürt kökenli kardeşim elinde silah ve bombayla devlete hucum eden askerimize, polisimize, vatandaşımıza kurşun sıkan kiralık katil PKK'yı arkalaması düşünülmeyecektir." dedi.

 

Adan; din, dil, ırk, mezhep gözetmeden milletin teröre karşı tek yürek olduğuna dikkati çekti.

 

 Adan, şunları kaydetti:

 "PKK emperyalizmin iğrenç bir tetikçisidir. PKK, Türkiye'yi hazmedemeyen yedi düvelin kokmuş taşeronlarıdır. Kürt kökenli kardeşlerimiz PKK'nın dümen suyuna girmez, günahına ortak olmaz, oyuna gelmez, devletin varlığına milletin birliğine zincir vurmaya kalkışmış çürümüşler ile milli ruhu hafife alıp bağımsızlığımızı bozmaya bin yıllık kardeşliğimizi boğmaya gayret eden batının piyonlarına tek yürek tek beden halinde karşılık çıkacaktır.

 

 

Zulmetin ateşini göğsümüzde söndüreceğiz. Onlar vatanı bölmek isteseler bile biz böldürmeyeceğiz. Onlar milleti ayırmak birbirine düşürmek isteseler de biz bir olacağız. İhanetin emellerine ayaklarımız altında çiğneyeceğiz. Türk milleti tarih boyunca bağımsızlığını bedelini nice muhteşem mücadele ile elde etmiştir.

 

Türkiye yaşayacak, bayrak inmeyecek ve ezanlar susmayacak." 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber