"Türk Ordusu gözbebeğimizdir"

27 Ekim 2017
275 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Mehmet Akif Aras, İl Jandarma Komutanlığın'da J.Alb.Abdurrahman Başbuğ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İskilip MHP İlçe Başkanı Ali Alıcı ve İl Sekreteri Ömer Kaşık'la birlikte yapılan ziyarette yeni görev alan İl Jandarma Komutanı Abdurrahman Başbuğ'la bir süre sohbet eden Aras, kendisine yeni görevinde başarılar diledi.

Aras şunları söyledi:

"Milletimizin karakterinde ''ordu-millet'' anlayışı vardır. Ordusuz millet olmaz, milletsiz ordu olmaz. Onun için Türk Silahlı Kuvvetleri bu aziz milletin göz bebeğidir.

 

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yüksek moraline Türkiye'nin en fazla birlik beraberliğe ve ülke bütünlüğüne ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde daha çok ihtiyacımız vardır.

Coğrafyamız alev alev yanarken, ülkemiz ateş çemberinden geçerken güçlü bir orduyla Türkiye'nin geleceğinin istikrarını korumak, güvenliğini korumak mecburiyetindeyiz.

Milliyetçi Hareket Partisi cansiperane mücadele eden şerefli Türk askerinin ön şartsız arkasındadır. Türk milleti yılgınlık ve gevşekliğe prim vermeden, erinden Genelkurmay Başkanı'na kadar TSK'nın tüm mensuplarının sonuna kadar yanında duracaktır.

Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımızın başarısı için gönüllerimiz, yüreklerimiz ve dualarımız onlarladır.

Bu düşüncelerle J.Alb.Abdurrahman Başbuğ komutanımıza şehrimize hoş geldiniz diyor ve görevinde üstün başarılar diliyorum."

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber