"Türk Milleti yok edilemez"

18 Şubat 2017
456 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Çorum İl Başkanı Mehmet Akif Aras, "Türk Milleti'ni hedef alan hain hesaplar artmıştır. Ancak, Türk Milliyetçileri teslim alınmadan Türk Milleti yok edilemez. Bunun için, milletimizi ahtapot gibi sarmaya çalışan lanet zihniyetlerin hedefinde Türk Milliyetçilerinin ve Ülkücü Hareket'in bulunması ise tesadüf değildir" dedi. MHP Çorum İl Başkanı Mehmet Akif Aras, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan, İl Yöneticileri, Merkez İlçe Yöneticileri ve Belediye Meclisi Üyesi Ali Beyaz, Ülkü Ocakları Başkanlığına getirilen Yavuz Ünlü'yü ziyaret etti.

Ülkenin çok hassas bir dönemden geçtiğini ifade eden İl Başkanı Mehmet Akif Aras, yeni il Ocak Başkanı Ünlü'yü tebrik ederek başarılar diledi.

Akif Aras burada yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:
Türk Milliyetçileri Teslim Alınmadan “Türk Milleti Yok Edilemez”

“Artık, Ülkücü Gençlik de kendisini zorlu geleceğe çok daha iyi hazırlamaktadır. Bunun için, herşeyden evvel gelenekten geleceğe uzanan manevi bir köprü kurmaktadır.
Her gencimiz, her türlü gelişme ve soruna karşı duyarlı ve donanımlı olmakta, Dünyayı ve Türkiye’yi Türkçe okuma bilgisine ve bilincine sahip bulunmaktadır. Çünkü gelecek yılların gerçek habercileri, Lider Türkiye’nin mimarları bugün ocaklarımızda bulunan genç bozkurtlardır.

Bu görev ve sorumluluk, zor ve zahmetlidir, ama o ölçüde de değerli ve önemlidir. Bu gerçeği bütün genç dava arkadaşlarımız ve ülküdaşlarımız böyle bilmeli, böyle idrak etmelidir.

Bugün yapılması gereken asıl iş, milletimizi millet yapan değerlerin korunması, yaşatılması ve geleceğe taşınması için gerekli özeni göstermek ve gerekli çalışmaları başarıyla tamamlamaktır.

Bu milli görev, dün olduğu gibi yarın da Milliyetçi Hareket’in ve Ülkücü Gençliğindir. Çünkü hiçbir siyasi hareket, bu görevi üstelenecek, bu sorumlulukları taşıyacak birikime, hedeflere ve fikirlere sahip değildir.

 

Ülkemiz bir beka sorunu yaşamaktadır. Milletimiz kritik ve keskin bir süreçten geçmektedir. Türk Milleti’ni hedef alan hain hesaplar artmıştır. Ancak, Türk Milliyetçileri teslim alınmadan Türk Milleti yok edilemez. Bunun için, milletimizi ahtapot gibi sarmaya çalışan lanet zihniyetlerin hedefinde Türk Milliyetçilerinin ve Ülkücü Hareket’in bulunması ise tesadüf değildir.

Ülkü Ocakları Genel Başkanımızın geçtiğimiz günlerde de vurgulayarak bahsettiği üzere, bizler de inanıyoruz ki; Ülkü Ocaklarına ve davasına yürekten bağlı olanlar, bu zor günlerde kutlu yolculuğumuza zarar verip, birlik ve beraberliğimize gölge düşürerek, yarım asırlık kazanımlarımızı sıkıntıya sokmak isteyecek kişi ve kurumlara karşı, duruşundan ve tavrından zerre taviz vermeyeceklerdir.

İftirayı rehber, yalanı şiar, hileyi metot edinenler medya adı altında Ülkücü Hareket’i ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’yi hedef almaktadır. Bu zevatlar dünün solcuları, bugünün bölücüleri ile davamızın kutsal müesseselerine hücum etmek adına işbirliği halindedir. Milliyetçi-Ülkücü Hareket bir takım medya organları ve internet siteleri ile bunların sosyal medya uzantılarından, karalama kampanyası yürüterek, asılsız iddialarda bulunanlara kadar hepsinin isimlerini birer birer not etmektedir.

Biliyoruz ki Ülkü Ocakları; Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’in yanından hiçbir zaman ayrılmayan, ömrünü davamıza ve Türk Milletine adamış Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in emrinde ve yanındadır.

Hep birlikte Türkiye’yi her türlü tehlike ve tehdide karşı ebed müddet savunacak ve binlerce yıllık ülkülerimizi muştulayacağız. Ülkücü Hareket var oldukça bozguncuların hevesleri kursaklarında kalacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde her türlü zorluk aşılır; Cenab-ı Allah birliğimize ve kardeşliğimize zeval vermesin.”

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:




Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*




(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnket



Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber