"Milliyetçi Hareket Sevdalıları Fatsa ile Buluşma"

24 Aralık 2017
373 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Fatsa İlçe Başkanlığı tarafından "Milliyetçi Hareket Sevdalıları Fatsa ile Buluşuyor" etkinliği düzenlendi.

'Hayatımın sonuna kadar MHP'de siyaset yapacağım'

TÜRKİYE ve Fatsa sevdalısı olarak yeni bir yola çıktıklarını söyleyen MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak, "Yakın bir zamanda partimizin yönetimine geldik. Bizim sevdamızın adı yok. Yıllardır kutsal davamıza hizmet ediyoruz. Birlikte ekip arkadaşlarımızla yola çıktık. Partimiz tüm herkese kucak açan sevdalıların buluştuğu yerdir. Ülkemizin bekası için bu kutlu yolda devletimize, milletimize hizmet etmek istiyoruz" dedi

 KAÇAK, "Önemli olan ülkede bağımsız ve hür bir şekilde yaşamaktır. Yeni bir yönetim oluşturduk ve Fatsa'da meşaleyi yakıyoruz. Eminim ki bizlere destek verenler yanılmayacaklardır. Hayatımın sonuna kadar MHP'de siyaset yapacağım. Bizlere destek veren herkese çok teşekkür ediyorum"  açıklaması yaptı  

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Fatsa İlçe Başkanlığı tarafından "Milliyetçi Hareket Sevdalıları Fatsa ile Buluşuyor" etkinliği düzenlendi.

Türkiye ve Fatsa sevdalısı olarak yeni bir yola çıktıklarını söyleyen MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak, "Yakın bir zamanda partimizin yönetimine geldik. Bizim sevdamızın adı yok. Yıllardır kutsal davamıza hizmet ediyoruz. Birlikte ekip arkadaşlarımızla yola çıktık. Partimiz tüm herkese kucak açan sevdalıların buluştuğu yerdir.

Ülkemizin bekası için bu kutlu yolda devletimize, milletimize hizmet etmek istiyoruz. Önemli olan ülkede bağımsız ve hür bir şekilde yaşamaktır. Yeni bir yönetim oluşturduk ve Fatsa'da meşaleyi yakıyoruz. Eminim ki bizlere destek verenler yanılmayacaklardır. Hayatımın sonuna kadar MHP'de siyaset yapacağım. Bizlere destek veren herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı'nda gerçekleşen törene MHP İl Başkanı Köksal Yılmaz, eski MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, STK temsilcileri ve partiler katıldı.

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber