Ana Sayfa > ARAŞTIRMA

"Bizim için Bursa ne ise Hakkari o'dur. Bizim ayrımız gayrımız yok"
17 Temmuz 2019
Bu haber 573 kez okundu
Sinan Ateş: "Vatanını, milletini, devletini sevenler bir daha bir gezi'ye müsaade etmeyecekler" . . . Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sinan Ateş, "Bu zamana kadar ne olmadığımızı anlatmaktan, ne olduğumuzu anlatmaya fırsat bulamadık" dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

"Bu ülkede terör olayları Ülkü Ocaklarından kaynaklanmaz. Ülkü Ocakları bir Eğitim ve Kültür Vakfı'dır"

Ülkü Ocaklarına karşı kamuoyunda sert bir algının olduğunu aktaran Ateş, bu algıyı kırmak için çeşitli faaliyetler yaptıklarını ve yapacaklarını anlatarak, "Bu algının sahipleri insanlar ülkücüleri tanımadan tanımlamaya çalışıyorlar, öncelikle ülkücüleri tanımaları lazım, biz bu zamana kadar ne olmadığımızı anlatmaktan, ne olduğumuzu anlatmaya fırsat bulamadık.

Biz hep dedik ki, 'Biz şiddet yanlısı değiliz' bunu nereden çıkartıyorlar anlamadık. Bu ülkede asayişsizlik olayları Ülkü Ocaklarından kaynaklanmaz, bu ülkede terör olayları Ülkü Ocaklarından kaynaklanmaz. Ülkü Ocakları bir Eğitim ve Kültür Vakfı'dır" diye konuştu.

"Ülkücülere neden 'sert' olarak baktıklarını bilmiyoruz"

Eski dönemde Milliyetçi Hareket Partisi'nin ideologlarından olan merhum Dündar Taşer'in "Ülkücüler, kadife eldiven içerisinde ki çelik yumruktur" sözünü hatırlatan Ateş, "O çelik yumruklarını, demir yumruklarını vatan hainlerine, namussuza karşı ülkücüler kullanırlar. Ama bu sert mizaç hadisesinin nereden kaynaklandığını bilmiyoruz. Bu muhtemelen, eski tüfek Marksistlerin basın camiamızda etkili yer almalarından kaynaklıdır diye düşünüyoruz" ifadelerini aktardı.

"Dergi ve kitaplarla gençlere ulaşmayı hedefliyoruz"

Ülkü Ocaklarının kendi içerisinde yaptığı faaliyetlerinden bahseden Dr. Sinan Ateş, "Ülkü Ocakları ismiyle bir dergimiz var bizim, bu dergi çeşitli isimlerle yayın hayatına devam eden bir dergi, bugün bu dergini trajı 50 bindir. Ülkü Ocakları dergimiz akademik formata biraz daha yakındır. Bunun yanında, 'Bilge Türk' ismiyle Ortaöğretime hitap eden bir dergimiz var bizim, dergimizin ismini sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'ye ithafen 'Bilge Türk' olarak belirledik. Çok sevildi, çok beğenildi.

AK Parti'li, Cumhuriyet Halk Parti'li aileler de, okullara ücretsiz olarak göndermiştik, buradan ulaşmışlar. Çok sayıda mesaj alıyoruz. Dergimize abone olmak istiyorlar, dergi içeriğinde kültür, sanat, spor, bilim-teknoloji gibi konular var. Gençlerin ilgisini çekiyor. Okunurluk oranının da çok yüksek olduğunu müşahede ediyoruz. Yine dergi kanatın da 'Dönence' ismiyle bir dergimiz var. Bu dergimiz üniversite gençliğine hitap ediyor. Üç ayrı dergimiz var, birde Türk dünyasından haberlerin derlendiği 'Türk Eli' ismiyle bir bültenimiz var. Bu bülten elektronik olarak çıkıyor" ifadelerini kullandı.

Zaman zaman çeşitli konularda kitaplar yayınladıklarını ve çocuk yayınlarını önemsediklerini anlatan Ateş, "Mesela Türk milliyetçiliğinin siyasallaşmasını konu alan, 1965-1969 yılı arasını konu alan Milliyetçi Hareket'in kuruluşunun 50. yılına ithaf ettiğimiz bir kitabımız oldu. Çocuklar için Nutuk hazırladık. Çocukları önemsiyoruz, çocuklar geleceğimizdir. Bu çalışma Türkiye'de bir ilktir. Daha önce Türkiye'de çocuklar için hazırlanmış bir Nutuk söz konusu değildir.

Yine Kutadgu Bilig, Türk tarihinin en önemli eserlerinden olan Balasagunlu Yusuf Has Hacip'in, bu kitabın yazılışının 950. yıl dönümünde 'Çocuklar için Kutadgu Bilig' hazırlattık. Tasarımını ocaktaki genç arkadaşlarımız yaptı. mühtevasınıda üniversiteden konunun uzmanı akademisyenlerle çalıştık, bu ay içerisinde basılıp dağıtılacak.

Çocuklar için Dede Korkut, Çocuklar için Orhun Yazıtları gibi eserler basılacak. Gençler geleceğimizdir diyoruz, çocuklar geleceğimizdir diyoruz. Onlarla ilgili bu çeşitli çalışmaları yapacağız. Bahsettiğim bu dört çalışma çizgi roman olarak da yayın hayatına girecek ve ileride çizgi film formatına dönüştüreceğiz" dedi.

Ülkücüleri anlatan bir kitap hazırladıklarını kaydeden Dr. Sinan Ateş, "Bizim fikrimizi bilmediklerinden sert olduğumuzu düşünüyorlar, dolayısıyla ülkücüler nedir, kimdir, hangi fikirleri vardır. Bununla ilgili olarak 'Türk Şuuru' isimli bir kitap hazırladık. Önümüzdeki günlerde onu da yayın hayatına kazandıracağız" ifadelerini kaydetti.

Yayın faaliyetleri dışında etkinlikler düzenlediklerinden bahseden Ateş, "Biz, 'Çevrecilik Milliyetçiliktir' diyoruz. 'Ülkücülük salt bir vatan sevgisi değildir' diyoruz. Vatanımızın havası, suyu, toprağı, yeraltı ve yerüstü kaynakları bizim değerlerimizdir diyoruz. Bu yüzden biz Türkiye genelinde 43 tane milli parkta tonlarca çöp topladık arkadaşlarımızla, bir yabancı vatandaş geçen yıl plajda çöp topluyor ve diyor ki, 'Cennet gibi bir vatanınız var. Niye böyle hor kullanıyorsunuz' bu laf benim içimde yara olmuştu.

Ülkücüler zaten çevreye duyarlıdır. Çevrecilik, milliyetçiliktir. Bizim şiarımızdır. Karetta karettalarla ilgili bir çalışmamız oldu. Antalya ve Mersin'de caretta caretta yuvalarına işaret bıraktık ve arkadaşlarımızda başında nöbet bekliyorlar. Traktörün üstlerinden geçmesi sonucu bazı caretta carettalar telef oldular bu sebeple arkadaşlarımız nöbet tuttular" dedi.

"Medeni zannedilen Avrupa'da sokakta hayvan görmezsiniz onları katlederler"

Hayvanları korumak amaçlı birçok faaliyette bulunduklarından bahseden Dr. Sinan Ateş, "Yılkı Atları ile ilgili bir koruma projemiz, düzenlenip MHP'li milletvekillerine verildi. Ayrıca nesli tükenen hayvanlardan, Türkiye'de yaşayan 'Karakulak, Anadolu Parsı, Vaşak' gibi hayvanların korunmasıyla alakalı çalışmalarımız oldu. Burdur gölünün kurumasının nasıl engelleneceğine dair bir komisyon kurduk ve incelemeler yaptı. Orada 'Dik kuyruk' ismiyle bir kuş türünün soyunun tükendiği ifade edildi. Bununla ilgili hemen bir çalışma yaparak, TBMM Milliyetçi Hareket Partisi grubuna ilettik.

Ekolojik geçişlerle ilgili bir çalışmamız oldu. Sokak hayvanlarıyla ilgili 'Kapa can kat' ismiyle bir çalışmamız oldu. Türkiye genelinde sokak hayvanlarıyla ilgili sokaklara bir kap su, bir kap mama bıraktı arkadaşlarımız, bunların tamamı bizim milli servetimizdir. Biliyorsunuz, medeni zannedilen Avrupa'da sokakta hayvan görmezsiniz onları katlederler, Avustralya 2 milyon tane kediyi katledeceğini dünyaya duyurdu. Ekosistem var yani oraya kurtları saldığınız sürece denge sağlanacaktır. Çevre Mühendisleri bununla alakalı çalıştığı takdirde bu hayvanları katletmenin bir anlamı olmayacaktır" ifadelerini aktardı.

"Leylek hastanesi yapan bir medeniyetle, 2 milyon tane kediyi katleden bir medeniyet takdir edersiniz ki bir olmaz"

Doğduğu şehir olan Bursa'da Gurabahane-i laklakan isminde bir leylek hastanesi olduğunu anlatan Dr. Ateş, "Leylek hastanesi yapan bir medeniyetle, 2 milyon tane kediyi katleden bir medeniyet takdir edersiniz ki bir olmaz. Sokaktaki hayvanlar bizim milli değerlerimizdir" şeklinde konuştu.

Ülkü Ocakları'nda gençlere takviye kurslar verildiğini aktaran Dr. Sinan Ateş, "Gençlerin kendi okullarındaki derslerle alakalı kurslar verilmekte, Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi vs. Tarih, zaten Tarih Ülkü Ocaklarının konusu gibi her zaman söylerim. 'Geçmişten aldığımız ilhamla geleceğin resmini çizeceğiz' o yüzden Ülkü Ocaklarına gelen gençler tarihi çok iyi bilirler.

Aynı zamanda yaz kurslarımız var. Bu kurslarda teniz, badminton, squash ve imkanlar nispetinde çeşitli kurslarda veriliyor. Ama mutlaka her ocağımızda satranç kursu var, buna çok dikkat ediyoruz. Çünkü gençlik sosyal medyada yaşıyor. Oradan bir sıyrılıp gerçek dünyayla buluşsunlar diye satrancı çok önemsiyoruz. Gençlere satranç öğretiyoruz. Ocağa gelen her gencimizin de bir spor dalıyla ilgilenmesini istiyoruz. Her ay farklı kitaplar okuma etkinlikler ve yarışmaları tertip ediliyor" şeklinde konuştu.

Kendisinin de iyi bir at binicisi olduğunu söyleyen ve Ülkü Ocaklarında at biniciliği üzerine ilginin yoğun olduğunu belirten Dr. Sinan Ateş, "At biniciliği yaygın bir spor dalı haline geldi Ülkü Ocaklarında, bir Kızılderili atasözü diyor ki; 'İnsan ruhunun bir parçası, hayvan sevgisinin tadana kadar uyanmaz' dolayısıyla sokak hayvanlarıyla, nesli tükenen hayvanlarla, atlarla bu kardeşlerimize hayvan sevgisini aşılamaya çalışıyoruz.

Karanlık orta çağda batı içinde 'cin' var diye delileri yada akıl hastalarını yakarken, bizim ceddimiz Edirne'de hastane kurup, müzikle, suyla, hayvanla tedavi etmiş. İnsan ruhunun bunlardan etkilendiğini biliyoruz. En azından araştırmacılardan okuduklarımız bu yönde" diye konuştu.

"Bizim için Bursa ne ise Hakkari o'dur. Bizim ayrımız gayrımız yok"

Yakın zamanda Doğu ve Güneydoğu bölgesine ziyaretlerde bulunan Ateş, "Doğu ve Güneydoğu bizim vatanımızın bir parçası, bizim için Bursa ne ise Hakkari o'dur. Bizim ayrımız gayrımız yok. Daha öncede gittim geldim ve 12 il gezdik bu kapsamda, insanımız kapısını açtı sohbet ettik. İnsanlarımız çok sıcak kanlı insanlardır. Genel Başkanımızın politikalarının karşılık bulduğunu net bir şekilde müşahede ettik. Genel Başkanımıza çok büyük bir sevgi var. Son seçim sonuçlarına baktığınızda bunu gözlemleyebiliyorsunuz.

Ahlat'ta güzel bir karşılama oldu. Her zaman beklediklerini ifade ettiler, bende dedim ki 'ben Ahlata her zaman gelip gideceğim ama Ahlatta ev tutmayacağım' dedim. Çünkü, Ahlat'lı hangi kardeşimin kapısını çalarsam onlar bizi misafir ederler, Ahlat'ta ocak ziyaretimiz kapsamında ülküdaşlarımızla buluştum. Bu ziyarette MHP'ye gönül vermişlerin dışında farklı siyasi partilere gönül verenleri görmek, bize 'Hoşgeldiniz' demek için geldiklerini görmek bizleri çok mutlu etti" ifadelerini aktardı.

"Okyanus ötesindeki devletler, Siirt'li kardeşimizi bizden fazla sevemez" ifadesini kullanan Ateş, "Küresel emperyalizmin oyunlarına kanmamak lazım. 1815 Viyana Kongresi'nde alınan Şark meselesi diye bir karar var. Bununla ülkemizi bölmek, parçalamak istediler. Son 200 yıldır bu meseleyle Türkiye'yi uğraştırıyorlar. Bizim Genel Başkanımızın çok güzel bir ifadesi var, 'Adımız bir, anımız bir, acımız bir, biz büyük bir aileyiz. Doğudan batıya, kuzeyden güneye çünkü biz Türkiye'yiz. Anlaşamayacağımız hiçbir şey yok. Her insanımızla vatan ortak paydasında buluşuruz inşallah" sözlerine yer verdi.

Milli mücadelenin 100. yılında Samsun'da yaptıkları kongreye değinen Ateş, kongreye 8 ülkeden katılım olduğunu ve 50 tebliğ sunulduğunu anlattı.

"ODTÜ üzerinden sokağı kışkırtmak istiyorlar, ODTÜ'deki bölücü mihraklar bunu daha önce yaptılar"

ODTÜ'de yaşanan yurt meselesi

ODTÜ'de bulunan Kavaklık alanındaki olaylar hakkında değerlendirmede bulunan Ateş, "Biz bu filmi nerede gördük ? Gezi hadiselerinde gördük. O zaman sayın Genel Başkanımız dedi ki; 'Türk vatanı birkaç ağaçtan daha mı değersizdir. Bu park meselesi Türkiye'yi terörize ettiler. Türkiye'yi uçurumun kenarına sürüklemek istediler. Tabi burada Milli kuvvetler, Türk milliyetçileri buna müsade etmediler.

Bugün ODTÜ'de yaşanan budur. ODTÜ'de yaşanan bir ağaç meselesi değildir. ODTÜ üzerinden sokağı kışkırtmak istiyorlar, ODTÜ'deki bölücü mihraklar bunu daha önce yaptılar. Buna müsade edilmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Biz Ülkü Ocakları olarak Türkiye genelinde 65 bin tane fidan diktik. Yurt yapımına karşı gelenlerin acaba dikili tek bir fidanı var mıdır" şeklinde konuştu.

Ülkede yurt ihtiyacı olduğunu ve yurt olmadığında gençlerin 'FETÖ' tarzı yapılanmaların kucağını itildiğini anımsatarak, "Orada bir yurt ihtiyacı hasıl olmuşsa eğer, kavak ağacı ticari amacı olan ve çok çabuk büyüyebilen bir ağaçtır. Bunu diyen arkadaşlar bence şunu söylemelilerdi; 'Bize bir yer gösterin orada kestiğinizin iki katı kadar ağaç dikelim' demelilerdi. Bunun yolu budur" dedi.

"Vatanını, milletini, devletini sevenler bir daha bir gezi'ye müsaade etmeyecekler"

Yurt ihtiyacı doğduysa giderilmesinin önemli olduğunu bildiren Ateş, "ODTÜ'deki olayın ağaç meselesi olmadığını düşünüyorum. Gezi hevesi bunların kursaklarında kaldı. Ancak vatanını, milletini, devletini sevenler bir daha bir gezi'ye müsade etmeyecekler. Gezi'de ülkemiz çok yıprandı" diye konuştu.

 Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer ARAŞTIRMA Haberleri

Başlık Tarih
 
Fotoğraf vermek için değil, hizmet için varız15 Şubat 2020
İnsanlık huzura muhtaç27 Ocak 2020
Atilla Yılmaz: Nerede kaldı o eski sanatçılar15 Aralık 2019
Yeşil sahalardan Meclis sıralarına: Saffet Sancaklı12 Aralık 2019
YENİ HÜKÜMET SİSTEMİ VE FETÖ İLE MÜCADELE29 Kasım 2019
DÜNYA NEREYE GİDİYOR, ESAD’LA GÖRÜŞÜLMELİ Mİ?28 Kasım 2019
BU PROJENİN HAZIRLAYICISI KİMLER? OYUN BÜYÜK27 Kasım 2019
CHP'ye Atatürk'ün ahı tuttu26 Kasım 2019
İlk dört maddeyi koruyan kudretli başkanlık07 Kasım 2019
'Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi'ne ilk adım06 Kasım 2019
ESAD İLE GÖRÜŞÜLSÜN MÜ? (SURİYE DOSYASI)25 Ekim 2019
TERÖRİSTLERİ TEMİZLEYECEĞİZ16 Ekim 2019
Terörün eteğine tutunanlar artık susmalı17 Temmuz 2019
KÜSKÜNLER İŞİN CİDDİYETİNİ ANLADI07 Haziran 2019
İstanbul, zillete teslim edilemez01 Haziran 2019
"Türk milleti tehlikeyi gördü"27 Nisan 2019
Sanatımda memleket var17 Mart 2019
Narımız hanım ellerde hayat bulacak08 Mart 2019
Mustafa Yıldızdoğan: Ülkücülük en şerefli madalyam01 Mart 2019
”ÖYLE BİR MİTİNG YILDIRIM GİBİ ÇAKAR”20 Şubat 2019
Sözü sağlam, özü sağlam, adam ol, ırkına çek.02 Şubat 2019
Düşünen, sorgulayan okuyan bir gençlik01 Şubat 2019
‘YUNUSÇA YÜREĞİMİZLE ŞEHRİ KUCAKLAYACAĞIZ’08 Aralık 2018
Devlet Bahçeli’nin zafer formülü07 Aralık 2018
Şehit öğretmenlerimize çok şey borçluyuz24 Kasım 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -2/ 15 TEMMUZ’DA SON NEFESİ VERMEMİZİ GÖZLEDİLER.31 Ekim 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -1- ÜLKÜCÜ VE ÜLKÜCÜLÜK30 Ekim 2018
‘Türk’üm demeye devam edeceğiz’30 Ekim 2018
YENİ DÜNYADA TÜRKİYE VE TÜRK DÜNYASI 30 Haziran 2018
'Cumhur İttifakı zaferle sonuçlanacak'12 Mayıs 2018
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE09 Nisan 2018
3 SEÇİME DE HAZIRIZ09 Nisan 2018
“CUMHUR İTTİFAKI TANKIN ÜZERİNDE OLUŞTU”12 Mart 2018
“AYRIMIZ GAYRIMIZ YOKTUR BİZİM”20 Şubat 2018
Sarıkamış harekatının Türk tarihindeki yeri ve önemi22 Aralık 2017
FAHREDDİN PAŞA'NIN KAHRAMANLIĞI TARİHİ BELGELERDE21 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Erol Güngör 16 Aralık 2017
MHP, TÜRKİYE'NİN SİGORTASIDIR12 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Aşık Seyrani30 Kasım 2017
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE17 Kasım 2017
Barajları da, tezgahları da boşa çıkarırız16 Kasım 2017
KRİPTO FETÖ'CÜLER SİYASETE EL ATTI28 Ekim 2017
Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Ömür Raşit Tayfur, Ülkü Ocaklarını Anlattı12 Ekim 2017
Ortadoğu'nun istikrarı, İran ve Türkiye'nin işbirliğinden geçer12 Ekim 2017
DEVLET BEY TARİHİ SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRDİ25 Temmuz 2017
DEVLET SIRRI HAİNLERİN ELİNE GEÇTİ24 Temmuz 2017
FETÖ'NÜN SİVİL KANADI NEREDE?23 Temmuz 2017
DARBE GİRİŞİMİNDE İLK CESUR ÇIKIŞI BAHÇELİ YAPTI23 Temmuz 2017
Kaset komplosunun delilleri Isparta'dan çıktı21 Temmuz 2017
PARALEL YAPI HDP'YE OY VERDİ20 Temmuz 2017
Bahçeli, FETÖ'nün MHP'de yuvalanmasına izin vermedi19 Temmuz 2017
MHP'YE KOMPLOYU FARUK BAYINDIR FİNANSE ETTİ18 Temmuz 2017
BAHÇELİ FETÖ'NÜN SİNSİ PLANLARINI DEŞİFRE ETTİ17 Temmuz 2017
PKK AÇILIMI VE MHP'YE ALGI OPERASYONU16 Temmuz 2017
FETÖ İHANETİNİ İLK O GÖRDÜ VE UYARDI15 Temmuz 2017
"ÜLKÜCÜ HAREKET ŞAHA KALKACAK" 04 Haziran 2017
3 Mayıs Milliyetçiler Günü: BU SEVDA BİTMEZ02 Mayıs 2017
"BOZGUNCU SÖZDE MUHALİFLERLE CHP'NİN DİLİ AYNI"22 Mart 2017
MHP, Antalya’da birinci parti olma gücüne sahiptir ve olacaktır!08 Mart 2017
Devleti sağlam tutmak zorundayız06 Mart 2017
BUNLAR FİTNE VE BOZGUNCU17 Şubat 2017
GÖKTÜRKLERİN GİZEMLİ HAZİNESİ ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR13 Şubat 2017
“Söz ve yetki Türk milletinindir”04 Şubat 2017
Devlet Bey ‘Getirin görelim’ dedi, kimseye açık çek vermedi06 Kasım 2016
“Lidere Hakaret Edene, Acımasız Olurum”22 Ekim 2016
Cennettin Bir Köşesi: Bled 17 Ekim 2016
74 YIL GECİKEN SALA04 Ağustos 2016
HAK ETTİKLERİ CEVABI VERMEKTEN İMTİNA ETMEYİZ29 Temmuz 2016
MHP'li Yalçın'dan Maya dergisine cevap26 Temmuz 2016
Güneydoğu'da neler oluyor?29 Nisan 2016
MHP’ye operasyon 2009’da başladı18 Nisan 2016
KARAYÜN'DEN BİR 12 EYLÜL ROMANI: ÇAKAL KAYASI 14 Nisan 2016
"MHP bu kaos ortamından ancak Devlet Bey'le çıkar09 Mart 2016
100 Yıllık Rövanş19 Şubat 2016
Gün Kavga, Fitne ve Çekişme Günü Değil06 Şubat 2016
Kürtler, Belgelerle Türkmen Kenti Kerkük’ü Nasıl İşgal Etti ve Türk Dış Politikasının İflası?03 Şubat 2016
MİLLİYETÇİLİK MODA DEĞİL AMA BEN MİLLİYETÇİYİM !20 Aralık 2015
Osmanlı döneminden kalma mayın balıkçı ağına takıldı27 Kasım 2015
MHP'DEN KONGRE KARARI ?!19 Kasım 2015
YAŞADIĞIMIZ DÖNEM, KİBİR DÖNEMİ08 Kasım 2015
ACIYA KARŞI ZİKİR!.. 12 Ekim 2015
TÜRK OCAKLARI GENEL BAŞKANI PROF. DR. MEHMET ÖZ İLE RÖPORTAJ03 Ağustos 2015
Sıfırlanan Paralar Erken Seçimde Kullanılacak! 19 Temmuz 2015
Karakaya: O kapıyı açmanın yolu belli! 18 Temmuz 2015
Hırsız ve Bölücülerle Koalisyon Yapmayız! 15 Temmuz 2015
'SUÇUNUZ YOKSA YÜCE DİVAN'DAN NEDEN KORKUYORSUNUZ?'12 Temmuz 2015
Halaçoğlu: Özür dilemem, Devlet bey 'konuşmaya devam edin" dedi12 Temmuz 2015
Özdağ: MHP neden çekimser kaldı?04 Temmuz 2015
Devlet Bahçeli'den koalisyon açıklaması20 Haziran 2015
İhsanoğlu: Milletin gerçek temsilcisi MHP'dir 26 Mayıs 2015
Çavuşoğlu;Asıl Soykırımına Uğrayan Kimler?25 Mayıs 2015
MHP Lideri Bahçeli, Muharrem Sarıkaya'ya konuştu19 Mayıs 2015
Erdoğan’ı, vatana ihanetten yargılayacağız!12 Mayıs 2015
İHSANOĞLU: “MİLLET ARTIK AKP’YE VERDİĞİ KREDİYİ GERİ ÇEKİYOR, MHP’YE VERİYOR”07 Mayıs 2015
Hukuk, hukuka karşı direniyor28 Nisan 2015
Özdağ'dan Korkutan İddia!17 Nisan 2015
"MECLİS'TE KAN BEYNİME ÇIKIYOR" 06 Nisan 2015
Celal Adan: Devlet Bey, Ergenekon ve Balyoz'da tuzağa düşmedi16 Mart 2015
"BEN TÜRK'ÜM DEDİĞİMDE 'SEN FAŞİSTSİN' DİYEMEZSİN"16 Şubat 2015
AKP’li vekillerden MHP’ye ilginç talep09 Şubat 2015
Yusuf Halaçoğlu:Türkiye’yi Amerika ve PKK yönetiyor!19 Ocak 2015
REKLAM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAK’ IN : AYAKKABI KUTUSU KARAGÖZ=HACİVAT GERÇEK RÜYASI ÇOK KONUŞULACAK!..06 Ocak 2015
Erdoğan'ın amacı gündem değiştirmek03 Ocak 2015
MHP İSTANBUL İL BAŞKANI MEHMET BÜLENT KARATAŞ NTV HABER RÖPORTAJI SES GETİRDİ:31 Aralık 2014
Dr. Sinan OĞAN ile “Çözüm Sürecinde Yeni Aşama” Konusunda Röportaj27 Aralık 2014
AKP'Yİ YIKACAĞIZ24 Aralık 2014
MHP Iğdır Milletvekili ve TÜRKSAM Başkanı Sayın Dr. Sinan OĞAN ile Peşmerge’nin Türkiye’de Eğitilmesi Hakkında Söyleşi28 Kasım 2014
Kalaycı, Ermenek'teki Maden Ocağı Kazası için Meclis Araştırması Açılmasını İstedi27 Kasım 2014
Anadolu'da sessiz yığınların ayak seslerini duydum09 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN'A GİDEN TEK LİDER03 Ağustos 2014
Prof.Dr.Saadettin Gömeç Enver Paşa'yı Yazdı.03 Ağustos 2014
Ey insafsızlar, ey vicdansızlar Irak'ta Türkmenlerin yaşadığı dramı ve trajediyi görmüyor musunuz?02 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN VE TÜRKLÜK01 Ağustos 2014
AİHM Ermeni Soykırımı Yoktur Kararı Verdi19 Mayıs 2014
Türk'ün Karakteri ve Türkçe I13 Mayıs 2014
‘Sonları Yüce Divan olacaktır’23 Aralık 2013
Her şeyden önce Ülkücü16 Kasım 2013
Kahraman Nezahet Onbaşı'ya İstiklâl Madalyası Ölümünden Sonra Nasip Olacak28 Ekim 2013
Siyaset İskelesi'nde Bir Bey Efendi- 113 Temmuz 2013
Ermenilerin çocukları PKK olarak karşımıza çıktı15 Mayıs 2013
Yeni Anayasa Çalışmaları Ve Milletimizin Adı Konusunda Türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü’nün Görüşlerinin Dayanakları19 Mart 2013
BU SEVDA BİTMEZ17 Şubat 2013
TWİTTER GÜNDEMİNİ ÜLKÜCÜLER BELİRLİYOR!11 Şubat 2011
Milli Mücadele yolunda Irak Türklerinin varlığı, yayınları08 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek (2)07 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek07 Şubat 2013
Başbuğ Türkeş'in Hayatı07 Şubat 2013
Doğu Türkistan`da Türklere karşı soykırım politikası06 Şubat 2013

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
HAVA DURUMU
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH