Ana Sayfa > MHP HABER

"BÜYÜK GAFLETE DÜSÜYORLAR"
Flaş Haber
30 Mart 2019
Bu haber 589 kez okundu
DEVLET BAHÇELI'DEN A HABER'DE ÖNEMLI AÇIKLAMALAR . . . MHP Genel Baskani Devlet Bahçeli, A Haber'de ATV Ankara Temsilcisi Sebnem Bursali'nin moderatörlügünde gündeme iliskin sorulari yanitladi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Devlet Bahçeli'nin konusmasindan satir baslari:
Devlet Bahçeli'nin konusmasindan satir baslari:Kamuoyu arastirma degil, olusturma yapiyorlar. Seçim sonrasi kamuoyu arastirmalari için yasa teklifi getirmek istiyoruz.
Beka kavrami üzerinde durmak bunlari korkutuyor. Simdi de degisik bir yoldan gidiyorlar. Türkiye'de Cumhurbaskanligi Hükümet Sistemi'ni tamamen çalisamaz hale getirmek istiyorlar. Bunlarin hiçbirisi 15 Temmuz gecesi halkin iradesine dayali bir durusu fark edemiyorlar. Simdi bu durusun karsisinda Kemal Kiliçdaroglu hangi çikisla duracak. Bu tankin arasindan geçip bir eve saklanmaya benzemez.
(HDP'li Temelli'nin Kürdistan açiklamasi) Bir görevlendirme isigi altinda Türkiye'de sistem degisikligi yapmak. Ya akillarini baslarina alacaklar ya da bu hevesten vazgeçecekler.
Kimisi Gezi olaylariyla hevesleniyor kimisi sari yelekliler olayiyla hevesleniyor ama bunlarin hiçbirisi 15 Temmuz gecesi millet iradesiyle ortaya koyulmus olan durusu göremiyorlar. Herkes silahlarin gölgesinde sessiz olmayi tercih etmistir ama 15 Temmuz bunu yikmistir.
(Sezai Temelli'nin skandal Kürdistan açiklamasi) Onlarin bütün akli acaba bu sistem degisikligini nasil engelleriz? sorusudur. Sehitlerimizden haberleri mi yok, emniyet güçlerimizden haberleri mi yok? Bu sessizligin sebebi bir görevlendirme isigi altinda Türkiye'de bir sistem degisikligini amaçlayan çevrelerdir. Bu çevreler küresel de olabilir yurtiçinde de olabilir.
(15 Temmuz sonrasi Külliye'deki zirve) Kiliçdaroglu, Kadiköy'de 6.Imam Hatip'e gerek yok dedi..

BAHÇELI'DEN ÇAGRI
En önemli konu seçmen özelligi tasiyan bütün insanlarima sesleniyorum. 31 Mart günün sandiga gidiniz.
.Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) Genel Baskani Devlet Bahçeli, "Türkiye'nin bir sistem degisikliginin yaninda bir de beka sorunu ortaya çikmaktadir. O sebepten dolayi beka bu seçimin kaderi ve bu seçimin ifade tarzidir." dedi.
Bahçeli, ATV-A Haber ortak yayininda sorulari yanitladi, gündeme iliskin degerlendirmelerde bulundu.
31 Mart Pazar günü yapilacak yerel seçimlerin Cumhur Ittifaki'nca neden bir beka seçimi olarak degerlendirildigine iliskin soru üzerine Bahçeli, mahalli idareler seçimlerinin Cumhurbaskanligi Hükümet Sistemi için demokratik bir imtihan oldugunu ve bundan basariyla çikilmasi gerektigini söyledi.
Türkiye'nin basarisiz kalmasini arzulayan her çevrenin seçim dönemini de kara propogandalarla kaos, kriz ve kargasaya sürüklemek gibi bir amaç içerisinde oldugunu belirten Bahçeli, "Böyle bir süreci dikkate aldigimiz vakit, Türkiye'nin bir sistem degisikliginin yaninda bir de beka sorunu ortaya çikmaktadir. O sebepten dolayi beka bu seçimin kaderi ve bu seçimin ifade tarzidir. Bunu sadece mahalli idareler seçimleriyle, ifade etmek dogru degildir." degerlendirmesinde bulundu.
Bahçeli, 31 Mart'ta 30 büyüksehirin belediye baskani ve ona bagli ilçe belediye baskani, 51 ilde de belediye baskanligi, belediye meclisi üyesi ve ilçe belediye baskanligi seçiminin yapilacagini hatirlatti. Bir taraftan mahalli idareler seçiminin gerçeklestirilecegini diger taraftan da bu seçimlerden dogabilecek sonuçlar üzerinde Türkiye ve yakin çevresinde birtakim hesaplari olanlarin bunu firsat bileceklerini vurgulayan Bahçeli, "O bakimdan bu seçim ayni zamanda da milletimiz açisindan bir beka seçimidir." dedi.
31 Mart'tan sonra 4,5 yil Türkiye'de bir seçim olmayacaginin hatirlatilmasi üzerine Bahçeli, Cumhurbaskanligi Hükümet Sistemi'ne geçisle birlikte iç ve dis çevrelerde gelisen olaylar dikkate alindiginda, Türkiye açisindan çok önemli bir sistem degisikligi oldugunu söyledi. Bu sistem degisikliginin 24 Haziran 2018 seçimleri dikkate alindiginda 2023'te doldugunu ve o zaman bir genel seçim yapilacagina isaret eden Bahçeli, bunun da tarihi bir sorumluluk getirdigini dile getirdi.
Bahçeli, mahalli idareler seçimleri sonrasinda olgunlasmis olan Cumhurbaskanligi Hükümet Sistemi'nin kalici ve istikrar saglayici bir özelliginin ötesinde, Cumhuriyetin 100'üncü yil dönümünü de kutlayacak bir hükümet olmasi ve Cumhuriyetin kurulus yil dönümünün de hedefi olarak lider bir ülke konumuna gelme arzusu açisindan da önem arz ettigini vurguladi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli açıkladı: Seçimden sonra meclise sunacağız
 "TOPLUMSAL DIRILIS, YÜKSELIS VAR"
MHP Genel Baskani Bahçeli, 19 ilde miting, 2 kapali salon programi, Ankara, Istanbul ve Izmir'de Cumhur Ittifaki'nin ortak mitinglerine katildiginin hatirlatilmasi üzerine, 31 Mart seçimlerine çok farkli bir anlam yüklendigi için bu seçimler üzerinde siyasi partilerin degisik bakis açilariyla faaliyetlerini sürdürme arzulari tasidigini belirtti.
Bu seçimlerde 24 Haziran seçimlerinde oldugu gibi Cumhur Ittifaki ile seçime girme anlayisi ve kararliliginin kendisini hissettirdigini ifade eden Bahçeli, söyle devam etti:
"Mahalli idareler seçimlerinin çok daha disiplinli, olaysiz ve demokrasiye yakisir bir güzellik içinde geçmesi düsüncesinden hareketle simdi meydanlar hareketlenmistir. Meydanlar çok canli. Konuyu yavas yavas anlamanin ötesinde, o anlayis yeni bir heyecan yaratmis. Bir toplumsal dirilis, yükselis var. Sayin Cumhurbaskani hem devlet yönetiminde olaganüstü çaba gösterirken, 60'a yakin ilde miting düzenlemistir. Bu mitingin yaninda ilçelerde de mitingler düzenlemistir. Mesela bugün, Istanbul'da gecenin geç saatine kadar 6 miting düzenlemistir."
Miting alanlarindaki heyecan ve kalabaliga ragmen anketlerin farkli gösterilmeye çalisildigini dile getiren Bahçeli, "Seçimlere dört gün kala bir gazetede 52, 51, 49 seklinde zillet ittifakinin önde olduguna dair yorumluyor sunuluyor ve kararsizlar üzerinde yorumlar yapilmaya çalisiliyor. Bu ne kadar gerçekçidir? Kamuoyu arastirmasi yapan kisi, onun etrafinda çalisan uzmanlar bu kalabaliklari görmüyorlar mi?" sorusunu yöneltti.
"1 NISAN'DA 'SAKA YAPTIM' DIYECEK"
"CHP Genel Baskani Kemal Kiliçdaroglu'nun 'Ben ülkücüyüm, milletçiyim.' sözlerini nasil degerlendiriyorsunuz sorusuna, Bahçeli, su yaniti verdi:
"Türkiye'de bir yalan rüzgari var. Konusmalarini, yakinen takip ediyoruz. Kemal Kiliçdaroglu'nda bir ülkücülük ruhu gelismeye basladi. O kadar ülkücü hal anlatiyor ki 50 yildan bu yana bu davaya gönül vermis insanlar, Kemal Kiliçdaroglu gibi heyecanla ülkücülügü anlatamiyor. Vatanseverligin zirvesinde, ülkücülügün tüm anlamini tasiyor. Memleketin her seyine sahip çikacak bir konuma geldigini ifade ediyor. Kim bunun kulagina fisildiyor. Ne yapmak istiyor? IP ile yapmis oldugu bir zillet ittifakinda oradaki geçmisi ülkücü olan ve partimizden ayrilan arkadaslarimizin tesiri altinda kaliyorsa, yarin herkesin tesiri altinda da kalabilir. Ben 1 Nisan'a kadar bu rüzgarin esecegini, bu filmi seyredecegimize inaniyorum. 1 Nisan'da da kalkip diyecektir ki 'Ben 1 Nisan sakasi yaptim, bizim ülkücülükle alakamiz yoktur, biz suyuz.' demeye baslayacaktir ama ne oldugunu da zor anlatacak gibi geliyor."
Millet Ittifaki içerisinde yer alan partilerin ve HDP'nin 'Demokratik Güç Birligi' tanimini yapmasini nasil degerlendirdigine iliskin soruya ise Bahçeli, "Dagdaki mücadeleyi koruma altina alacak ve toplumda daha etkin ve yaygin bir hale gelme anlayisina katki saglayabilecek tarzda 'Demokratik Güç Birligi' adi altinda bir yapilanma oldu. Bunun ortasinda PKK vardir. PKK'nin ikna edebildigi kadar öyle büyük demokrat, aydin geçinen birtakim egilimleri olan insanlari da çevresine almak suretiyle kendisinin etrafini kapatarak genislemeyi planlayan bir stratejidir bu." karsiligini verdi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli duyurdu! Emeklilikte yaşa takılanlar...
"SEÇIME 2 GÜN KALA NEYIN INTIKAMINI ALACAKSIN?"
Eski TBMM Baskani Hüsamettin Cindoruk'un "intikam seçimi" tabirini kullandigina iliskin sözlerinin hatirlatilmasi üzerine de Bahçeli, sunlari kaydetti:
"Yeni kavramlarla, intikam sözcükleriyle 80 yilini asmis, siyasi hayatta belli bir sayginliga kavusmus bir adam neyin intikamini, nasil alacak? etrafinda olusturdugu birkaç tane platform mensubu kisiler var. Antalya'da toplanti yaparlar, adina da bir seyler koyarlar. Bunlarla siyaseti akillarinca yönlendirmeye çalisiyorlar. Insanlarin zihnini kurcalamaya çalisiyorlar. Bu davranislara bir son vermek lazim. Milletimizin önünde bir mahalli idareler seçimleri var. Cumhurbaskanligi Hükümet Sistemi'ni daha güçlü hale getirmeli. Seçime iki gün kala neyin intikamini, nasil alacaksiniz? Siz bu söyleyince 'demokratik yol partisi' diye dogru yoldan kopma bir partinin elemanlari senin etrafinda toplanip, PKK gibi daga çikip intikam mi alacak? Nasil alacak? Bunlar yanlis ifadelerdir. Türkiye'ye fayda getirmeyen ifadelerdir."
 "BU AKLI BUNLARA KIM VERIYOR?"
Kayyum atanan belediyelerde bölge halkinin terör örgütünün tehditleriyle oy kullanacagina dair söylentilere iliskin bir soru üzerine Bahçeli, "Bu saglikli bir düsünce degil, yine oyun içinde oyundur." yanitini verdi.
Televizyonlarda bazi programlarin yapildigini ve geçmiste gazeteci ve televizyoncu olarak önemli basarilar elde etmis kisilerin son günlerde bambaska bir agiz kullanmaya basladiklarini ifade eden Bahçeli, "HDP, PKK ile Kürt kökenli kardeslerimizi ayni birlesik kabin içerisinde alma anlayisi vatana ihanettir. Bu insanlarin televizyonda konusma hakki yoktur." diye konustu.
Bahçeli, AK Parti içerisinde "MHP ile çok yakinsiniz, çok sik görüsmeler basladi. Bazi yerlerde ittifaklar kuruluyor bu Kürt kökenli kardeslerimizi rahatsiz ediyor, biraz MHP'den uzaklasin" telkini yapanlarla Kürtçe konusanlarin hepsinin HDP'nin mensubu oldugunu iddia edenler arasinda fark olmadiginin altini çizdi.
IP'nin televizyonda yayinlanan reklamini elestiren Bahçeli, "Bunun manasi nedir? Bu nasil bir reklamdir, bu akli bunlara kim veriyor? Bunlarin hepsini Türkiye'de yutacak insan var mi? Çocuklar kullaniliyor, çocuk istismarinin çiçekle beraber bir istismari. Çocugun vermis oldugu yüz ifadesine bakin." ifadelerini kullandi.
"BÜYÜK GAFLETE DÜSÜYORLAR"
CHP, IP ve Saadet Partisinin belediye meclisi listelerinde terör örgütü PKK ile iliskili oldugu ortaya çikan geçmiste tutuklanan 370 civarinda ismin yer aldiginin ifade edilmesi ve buna iliskin görüslerinin sorulmasi üzerine Bahçeli, "Siyaseten kendilerine basari saglayacaklarini zannederken bir gaflete düsüyorlar. Haddizatinda burada en kazançli çikacak olan bu siyasi partiler degil. Kandil'deki 5 tane baron, Türkiye'de siyaseti sekillendiriyor, bu 5 partiyi de akillarinca çok rahat kullanabiliyorlar. Bizim ifadeye çalistigimiz sey budur." diye konustu.
"BÖYLE BIR ÖRGÜTE BILMEDEN, HATA YAPARAK DÜSMEYINIZ"
Yenikapi mitinginde Kürt kökenli vatandaslara verdigi mesajlari hatirlatilan Bahçeli, "Kürtçe konusan kardeslerime sesleniyorum; sizi HDP ile beraber göstermek isteyenlere dikkat ediniz. HDP, PKK'nin uzantisidir, PKK ise bir terörist örgüttür. Böyle bir örgüte bilmeden, hata yaparak düsmeyiniz." çagrisinda bulundu.
MHP'nin parti yönetiminde, milletvekilleri içerisinde ve özellikle Dogu ve Güneydogu Anadolu'daki teskilatlarda Kürtçe konusanlar bulunduguna dikkati çeken Bahçeli, "Biz o teskilatlarimiza, PKK ile herhangi bir çatisma ortamina girmemek için zaman zaman sabirli ve sogukkanli olmalarini söylüyoruz. Sabirli ve sogukkanli olmalarini tavsiyemiz, oradaki örgütümüzün ve yigitlerimizin olmadigi anlamina gelmez. Herkes ayagini denk alsin, bunlari bilerek hareket etmek lazim." degerlendirmesini yapti.
"ÇOK BÜYÜK TARIHI BIR HATA OLMUSTUR"
Bahçeli, CHP'nin Adalar Belediye Baskan Adayi Erdem Gül'ün okunmasi sirasinda Istiklal Marsi'na istirak etmedigine iliskin haberlerin hatirlatilmasi üzerine söyle konustu:
"Çok büyük tarihi bir hata olmustur. Basin hayatinda önemli bir isme kavusmus, zaman zaman saygiyla anilan Erdem Gül Bey böyle bir hataya nasil düsmüstür? Siyasetin bozulma yönü budur. Neyin intikamini aliyorsun? Kendisini o devlet sorduladi diye o devletin bayragina, Istiklal Marsi'na hakaret yapamazsin, sessiz kalamazsin. Onun yüz ifadesini de okumak lazim. Agzinin hareketlerine bakmak lazim, oldukça rahatsiz. O zannediyor ki hakli veya haksiz bir cezaya muhatap kaldim, cezayi ne için aldigini veya kimin verdigini hesap etmeden devletten ve degerlerinden hesap sormaya kalkmak bir siyasetçiye yakismaz. Onu Adalar'a degil onu Yunanistan'a göndermek lazim."
TANK PALET FABRIKASI
Bahçeli, "Adapazari'ndaki tank palet fabrikasi satildi mi?" sorusuna ise su yaniti verdi:
"Hayir, 25 yilligina bir baska çalisma ortamina dogru verilme hali vardi, daha kesinlesmisi de yoktur ama bu konuyu gündeme getirerek, sürekli bu konu üzerinde akillarinca milliyetçilik, ülkücülük yapacaklarina yillardir Amerika'dan silah almaya karsi bir sosyal demokrat olarak bir Marksist Leninist anlayisa göre 'Go home' diyenlerin hepsi simdi Türkiye'yi 'Go home'a çevirdiler. Onun için çok yanlis propaganda var, gerçekleri de sakliyorlar."
Tank palet fabrikasiyla ilgili Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan'in imzasini tasiyan 19 Aralik 2018 tarihli 481 numarali Cumhurbaskanligi Kararnamesi'nin iyi okunmasi gerektigini vurgulayan Bahçeli, fabrikada üretilen malzemelere dikkati çekti.
Devlet Bahçeli, 15 Temmuz'un ardindan 25 Temmuz 2016 saat 14.00'te Cumhurbaskani Erdogan, o dönem basbakan olan Binali Yildirim, Kiliçdaroglu, Cumhurbaskanligi Genel Sekreteri Fahri Kasirga ve Cumhurbaskanligi Sözcüsü Ibrahim Kalin'in oldugu bir toplantiya davet edildigini anlatarak, söyle konustu:
"Ben ilk defa Bestepe'ye gittim. Oraya vardigimizda beraber bir protokol oturmasi var. Sonra Cumhurbaskanligi çalisma masasi var, oraya oturduk. Cumhurbaskanim bir degerlendirmede bulundu. Sonra da en fazla milletvekiline sahip olan CHP Genel Baskani'na söz verdi. Cumhurbaskani'nin konusmasini dinledikten sonra degerlendirmelerinin isiginda Kemal Kiliçdaroglu Bey'den bir degerlendirme bekleniyor. Ilk cümlesini söylüyorum; 'Kadiköy'de 5 tane imam hatip lisesi var 6'nciyi açmanin bir manasi yoktur'. 15 Temmuz'dan sonraki 25 Temmuz, hadi bunu inkar etsin, o kadar sahit var. Herkes haddini bilecek. Gelisi güzel konusmayacak."
Bahçeli, 15 Temmuz gecesi 251 kisinin sehit oldugunu, 2 bin 193 kisinin yaralandigini hatirlatarak, o toplantidaki gündemin imam hatipler olmadigini ifade etti.
CHP Ankara Büyüksehir Belediye Baskan Adayi Mansur Yavas'in hukuki durumuna iliskin bir soru üzerine Bahçeli, su yaniti verdi:
"Bunun iki boyutu var; bir hukuki bir de siyasi boyut var. Hukuki boyut devam ediyor, yarin ne olacak belli degil ama böyle bir hukuki boyutta ismi geçen bir kisinin Ankara gibi Türkiye'nin kalbinde bir büyüksehire aday olmasi ve bu adayliginda 'Ben kazanacagim, söyle edecegim, böyle edecegim.' demesi baska türlü yorumlara da vesile olacak tarzda büyük hatadir. Onun için diyorum ki hem kendini, hem de Cumhuriyet Halk Partisini koru, adayliktan çekil, yarin bu böyle devam ettigi takdirde nelerin olacagi belli degil."
IP Genel Baskani Meral Aksener'in "Mehmetçik hapiste" ifadeleri sorulan Bahçeli, bunun bir izah sekli olmadigini belirterek, kendi partilerinde oldugundan çok daha farkli bir Aksener gördüklerini dile getirdi.
"CUMHUR ITTIFAKI SARTLAR NE OLURSA OLSUN DEVAM EDECEKTIR"
Bahçeli, Cumhur Ittifaki'nin seçimden sonra devam edip etmeyecegi ve kendisinin formülüne iliskin bir soru üzerine, "Cumhur Ittifaki Yenikapi ruhuna dayanir, Yenikapi 15 Temmuz gecesine dayanir. O günden bugüne kadar gelen süreç içerisinde Cumhur Ittifaki bütün unsurlariyla devam ediyor." dedi.
2023 yilinin Cumhuriyetin 100. yili olacaginin altini çizen Bahçeli, "Cumhur Ittifaki sartlar ne olursa olsun devam edecektir. Çünkü memleketin bugün karsi karsiya kaldigi iç ve dis sartlar göz önüne alindigi takdirde güçlü bir Türkiye'ye ihtiyaç vardir. Bunun için de ben bir formül söylüyorum; rakamsal bir formül degil, iktisadi büyüme, sosyal gelisme esittir milli bütünlesme. Bugünkü iktidar böyle bir adim atar, ekonomiyi gelistirir, birtakim sosyal yapilardaki tartismalara son verir, kaynastirir, kucaklastirir ise Türkiye bir milli bütünlesme ile güçlü bir devlet olur ve 21. yüzyila lider bir ülke olarak girebilir diye düsünüyorum." diye konustu.

MHP Lideri Devlet Bahçeli: 'Neden karşısın Kılıçdaroğlu?'
"BUNLAR BÜYÜK UNSURLARIN KULLANDIKLARI ENSTRÜMANLARDIR"
Yeni Zelanda'daki terör saldirisina iliskin bir soru üzerine Bahçeli, dünyanin bu konuya kayitsiz kaldigini ifade ederek, saldirida kullanilan silahin üzerindeki yazilara dikkati çekti.
Bunlarin Islamiyet'i hedef alan yaklasimlar oldugunu belirten Bahçeli, su degerlendirmede bulundu:
"Bunlarin arkasinda bir baska küresel zihniyet var. Bu zihniyet Ortadogu'da kendini gösteriyor, Pakistan'da kendini gösteriyor. Ama bu olayin arkasinda Türkiye Cumhuriyeti devletinin durmasi lazim. Çünkü oradaki Müslüman kardeslerimizi sehit ederken öbür taraftan Türkiye'yi, Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaskani sifatini tasiyan kisiyi hedef gösteriyor. Bu bir projedir. Bu bir manyagin yapacagi is degildir. Ama projeyi hazirlayanlar bunu kime yaptiracak? Bir manyak, bir cani bulurlar. Bunlar büyük unsurlarin kullandiklari enstrümanlardir."
 ABD'nin, Golan Tepeleri üzerinde Israil'in egemenligini tanima yönündeki adimina iliskin soruya Bahçeli, "Bir ülkenin toprak bütünlügüne aykiri bir davranistir, hukuk disidir ve kabul edilemez. Ama bunun sonucunda Trump çok büyük bir hataya düstügünü fark edecek ve vazgeçecektir. Çünkü böyle bir seyi kabul etmek mümkün degildir." yanitini verdi.
"BIR GECE ANSIZIN GELINEBILINIR"
Terörle mücadele çerçevesinde yapilan operasyonlara dikkat çekilerek, Firat'in dogusuna yönelik operasyon beklentisinin hatirlatilmasi üzerine Bahçeli, sunlari söyledi:
"Bugünkü Cumhurbaskanligi Hükümet Sistemi'nin dis politika uygulamalarinda bunlarin hepsini zannediyorum genis bir sekilde projelendirmis gibi gözüküyor. Sabirla hareket ediliyor ve sonuç almada çok kararli oldugu anlasiliyor. Ama ben bu Kandil'deki ihanet yuvasinin darmadagin edilecegi kanaatindeyim. Oraya bir gece ansizin gelinebilinir, gündüz de gelinebilinir. Bir is baslamistir, devami olur. Onun için 31 Mart aksami güçlü bir sonuç alinmak suretiyle bugünkü Cumhurbaskanligi Hükümeti'nin elini kuvvetlendirmek lazim."
EMEKLILIKTE YASA TAKILANLAR
Bahçeli, "emeklilikte yasa takilanlar" ile ilgili konunun programlarinda oldugunu belirterek, ancak böyle bir yapinin bugünkü ekonomik sartlarda kaldirilamayacaginin dikkate alinarak zamana yayilmak istendigini ve buna da saygi duyulmasi gerektigini söyledi. Bahçeli, "Ileriki günlerde tekrar gündeme alinabilirse biz 49 milletvekili olarak verdigimiz yasa tasarisinin arkasinda dururuz." dedi.
Bahçeli, uzman çavuslarin kadroya alinmasina yönelik çalismayi MHP Genel Baskan Yardimcisi Izzet Ulvi Yönter'in yaptigini ve bu konuda sonuç alacagi kanaatinde oldugunu söyledi.
"CUMHURBASKANI ILE SIYASETEN KANKA"
Devlet Bahçeli, kendisinin "Cumhurbaskani ile siyaseten kanka" olduklarina yönelik ifadesinin hatirlatilmasi üzerine, "Bugüne kadar ki samimi, dürüst, ilkeli davranislari neyle ifade edebilirsiniz? Uzun uzadiya anlatma imkaniniz yok. Gerek de yok. Ama öyle bir kavram bulursunuz ki o sicakligi verir. Su an için Türkiye'nin karsi karsiya bulundugu tüm meselelerin çözümünde buna ihtiyaç oldugu kanaatindeyiz. Sosyal ve ekonomik konulardaki çözüm önerilerinde MHP'nin geçmisten bugüne kadarki ürettigi projeler, görüsler ve politikalar sakli kalmak kaydiyla bugünkü siyasi iktidara terör basta olmak üzere uluslararasi iliskilerde, her türlü konuda destek verecegimizi ifade ediyoruz." dedi.
"GÜNDEM AGIR, KITAP OKUYACAK VAKIT YOK"
Genellikle tarih ve siyaset içerikli kitaplar ile siyasi hatiratlari okudugunu aktaran Bahçeli, "Böyle gece gündüz okuyacak halimiz kalmadi. Çünkü gündem agir, kitap okuyacak vakit yok." diye konustu.
Bahçeli, televizyonda "Eskiya dünyaya hükümdar olmaz" ve "Bir zamanlar Çukurova" dizilerini izledigini belirtti. "Eskiya dünyaya hükümdar olmaz" dizisindeki "Sahin Aga" karakterine dikkati çeken Bahçeli, "Onun her sözüne dikkat ederim. Kabadayiligin felsefesini yapiyor. Yol gösterici oluyor. Çok dengeli bir sey de... Delikanlilara önemli mesajlar da veriyor." dedi.
"IKI ÜÇ TANE BELEDIYEYE KURBAN ETMEYIN"
Bahçeli, en önemli konunun 31 Mart günü yapilacak olan seçim oldugunu dile getirerek, "Seçmen özelligi tasiyan ülkenin bütün insanlarina sesleniyorum; sandiga gidiniz, gönlünüzden ne kopuyorsa ona göre oy veriniz. Ama Türkiye'yi de düsünerek hareket ediniz ve Türkiye'de Cumhur Ittifaki'nin olusturmaya çalistigi yeni bir yönetim sistemini 2 - 3 tane belediyeye kurban etmeyin." dedi.
Bir televizyon kanalinda gündemdeki pek çok konuyla ilgili açiklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Devlet Bahçeli, son günlerde çokça konusulan Tank Palet Fabrikasi ile de açiklamalar da bulundu.
TANK PALET FABRIKASI
Bahçeli, "Adapazari'ndaki tank palet fabrikasi satildi mi?" sorusuna ise su yaniti verdi:
"Hayir, 25 yilligina bir baska çalisma ortamina dogru verilme hali vardi, daha kesinlesmisi de yoktur ama bu konuyu gündeme getirerek, sürekli bu konu üzerinde akillarinca milliyetçilik, ülkücülük yapacaklarina yillardir Amerika'dan silah almaya karsi bir sosyal demokrat olarak bir Marksist Leninist anlayisa göre 'Go home' diyenlerin hepsi simdi Türkiye'yi 'Go home'a çevirdiler. Onun için çok yanlis propaganda var, gerçekleri de sakliyorlar."
Tank palet fabrikasiyla ilgili Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan'in imzasini tasiyan 19 Aralik 2018 tarihli 481 numarali Cumhurbaskanligi Kararnamesi'nin iyi okunmasi gerektigini vurgulayan Bahçeli, fabrikada üretilen malzemelere dikkati çekti.
Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli katildigi Televizyon Programinda Emeklilikte Yasa Takilanlar ile ilgili gelen soruyu yanitladi...
 MHP Lideri Devlet Bahçeli duyurdu! Emeklilikte yasa takilanlar...
Bahçeli, "emeklilikte yasa takilanlar" ile ilgili konunun programlarinda oldugunu belirterek, ancak böyle bir yapinin bugünkü ekonomik sartlarda kaldirilamayacaginin dikkate alinarak zamana yayilmak istendigini ve buna da saygi duyulmasi gerektigini söyledi. Bahçeli, "Ileriki günlerde tekrar gündeme alinabilirse biz 49 milletvekili olarak verdigimiz yasa tasarisinin arkasinda dururuz." dedi.
Bahçeli, uzman çavuslarin kadroya alinmasina yönelik çalismayi MHP Genel Baskan Yardimcisi Izzet Ulvi Yönter'in yaptigini ve bu konuda sonuç alacagi kanaatinde oldugunu söyledi.

Eskiden "Go home" diyenlerin hepsi Türkiyeyi şimdi "Go home"a çevirdiler. Tank palet fabrikası hakkında her şey açık. YPG'ye karşı mücadelede kullanılan bir şeye neden tavır alıyorsun? Silahlarda yerlilik bugün yüzde 68'e ulaşmış, buna neden karşı çıkıyorsun Kılıçdaroğlu? ABD diyor ki 'burayı kapatın.' Buradaki fırtına obüsleri teröristleri perişan ediyor. Bir gün de Kılıçdaroğlu doğru konuşsun. (15 Temmuz sonrası Külliye'deki zirve) Kılıçdaroğlu, Kadıköy'de imam hatipe gerek yok, dedi. O zaman gündem bu muydu?
YAVAŞ CEVABI ALACAK
Kılıçdaroğlu, Yavaş için 'o bir Türkiye markasıdır' diyor. Halkımız şimdi cevap verecek, o da Ankara'da gereken cevabı alacak.
BU, EVE SAKLANMAYA BENZEMEZ
Beka kavramı üzerinde durmak bunları korkutuyor. Şimdi de değişik bir yoldan gidiyorlar. Türkiye'de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni tamamen çalışamaz hale getirmek istiyorlar. Bunların hiçbirisi 15 Temmuz gecesi halkın iradesine dayalı bir duruşu fark edemiyorlar. Şimdi bu duruşun karşısında Kemal Kılıçdaroğlu hangi çıkışla duracak. Bu, tankın arasından geçip bir eve saklanmaya benzemez.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer MHP HABER Haberleri

Başlık Tarih
 
'Ahilik kültürü Türk milletini ayakta tutan değerlerden biridir'16 Eylül 2019
Gün, birlik, dirlik ve dayanışma günüdür15 Eylül 2019
12 Eylül'ün yıl dönümü.. Şehitlere dua zalimlere beddua!15 Eylül 2019
MHP’den esnafa 'Siftah bizden Bereketi Allah’tan' ziyareti14 Eylül 2019
KAVGAMIZ ZALİMLERLEDİR14 Eylül 2019
Bahçeli, “Anaların akan gözyaşları, CHP ile HDP’yi zora sokmuştur. 14 Eylül 2019
Sıra Fırat'ın doğusuna gelmiştir14 Eylül 2019
" 12 Eylül Ülkücü Şehitlerini Anma " paneli13 Eylül 2019
12 EYLÜL AÇIKLAMASI13 Eylül 2019
CHP kendisine çeki düzen vermelidir. 12 Eylül 2019
Bahçeli'den Bayburt ve Erzincan ziyareti12 Eylül 2019
'12 Eylül’ü unutmayacağız, unutursak kanımız kurusun'12 Eylül 2019
Hiç şüphesiz tarafımız Türkiye'dir11 Eylül 2019
Hainlere Hayat Hakkı Yok08 Eylül 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den ziyaret07 Eylül 2019
SALİHLİ MİLLİ İRADENİN TEMSİLCİSİ OLMUŞTUR05 Eylül 2019
Bahçeli: Sivas Kongresi’nin şan ve şerefi Cumhur İttifakı’nındır!04 Eylül 2019
Cumhuriyetimizin temelleri Sivas'ta atılmıştır04 Eylül 2019
Tek Yürek Olmalıyız01 Eylül 2019
“Ey edep erkan bilmez yaratık”30 Ağustos 2019
Devlet Bahçeli : MHP ile Ülkü Ocakları her daim ayakta kalacaktır.30 Ağustos 2019
MHP’li Arkaz'dan 30 Ağustos mesajı30 Ağustos 2019
Erkan Akçay'dan 30 Ağustos mesajı29 Ağustos 2019
Özdemir'den 30 Ağustos mesajı29 Ağustos 2019
"MHP'nin yeri terörle mücadele eden taraftır"28 Ağustos 2019
Türkiye Cumhuriyeti’ne âşık Türk Milleti’ne sevdalıyız!28 Ağustos 2019
Yardan ve serden vazgeçmeye hazırız28 Ağustos 2019
PKK uzantısı olanın milli iradesi olmaz28 Ağustos 2019
Devlet BAHÇELİ, Anadolu’nun Fethi Malazgirt 1071 Töreni'ne Katıldı.27 Ağustos 2019
'Türk'ün mücadelesi Malazgirt ruhu ile devam ediyor'26 Ağustos 2019
Kararlılığımızı tartışmaya açmamalıyız25 Ağustos 2019
MHP'den teşkilatlara "Malazgirt" genelgesi!23 Ağustos 2019
MHP Adana’da hedef büyük!21 Ağustos 2019
"CHP hemen öne çıkıp PKK’ya siper olmuştur"21 Ağustos 2019
Bahçeli'den Bakan Soylu'ya tebrik19 Ağustos 2019
Bahçeli'den 17 Ağustos mesajı17 Ağustos 2019
MHP , Malataya ´da istişare toplantısı15 Ağustos 2019
'Hükümet Sistemini karşılıksız destekliyoruz'12 Ağustos 2019
"Bizim bakanlık gibi bir beklentimiz yok"11 Ağustos 2019
Bahçeli: Erken seçime ihtiyaç yok11 Ağustos 2019
"FIRAT'IN DOĞUSUNDA HİLAL YÜKSELMELİDİR"08 Ağustos 2019
ÜLKÜCÜ OLACAKSINIZ!08 Ağustos 2019
“ KÜTAHYA BİZİM SEVDAMIZ "07 Ağustos 2019
İP müdiresinin attığı tweet ciddiyetsizlik, seviyesizlik ve çapsızlık örneğidir . . . 02 Ağustos 2019
MHP lideri Bahçeli'den TASAV'a ziyaret01 Ağustos 2019
Bahçeli'den kucaklaşma çağrısı01 Ağustos 2019
FIRAT'IN DOĞUSU ATEŞE VERİLMELİ27 Temmuz 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli Amasya'da27 Temmuz 2019
Hür basın halkın, hakkaniyetin sesidir!25 Temmuz 2019
Türk milleti bağımsızlığını Lozan'da tescil ettirdi24 Temmuz 2019
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi macera değil, mecburiyettir. 21 Temmuz 2019
Türkiye Ayrışmış, Bölünmüş Umurlarında Değildir.20 Temmuz 2019
Bahçeli, Şehir Parkı’nın açılışını yaptı20 Temmuz 2019
Bahçeli'den AB'ye 'yaptırım' tepkisi20 Temmuz 2019
“SIRTIMIZDAN HANÇERLENDİK, İŞGALE UĞRADIK”14 Temmuz 2019
Milletin sözünün üstüne söz asla olamayacaktır.14 Temmuz 2019
Sistemde revizyon isteyenler FETÖ iltisaklı14 Temmuz 2019
15 Temmuz Unutulmayacak.13 Temmuz 2019
Sistem tartışması kapanmıştır13 Temmuz 2019
Görevini yapan kalır yapamayan gider09 Temmuz 2019
'Benim aklım hep Türkiye'dir' diyerek çıktığı yolda kutlu 22 yıl07 Temmuz 2019
“Karalar empati yapmalı, o liste yırtılıp atılmalı!”05 Temmuz 2019
CHP’nin “İşçi kıyımı” Bahçeli’nin masasında!03 Temmuz 2019
'CHP'den hiçbir halt olmayacaktır'02 Temmuz 2019
MİTİLİ ATTIK TOZ TOPRAK HAVAYA KALKTI...26 Haziran 2019
Türkiye artık esas gündemine dönmeli, seçim süreci kapanmalıdır.23 Haziran 2019
'Tuzaklar nafile, tertipler beyhudedir'21 Haziran 2019
Bahçeli: CHP adayının şanzımanı dağılmış, ipliği pazara çıkmıştır 20 Haziran 2019
MHP Adana’dan Yıldırım’a destek!19 Haziran 2019
"Milliyetçi hareketin tavrı nettir"18 Haziran 2019
'Milliyetçi Hareket İstanbul'un heryerinde'17 Haziran 2019
Devlet Bahçeli Karagümrük Spor Kulübü'nü ziyaret etti16 Haziran 2019
PKK İstanbul’a istikamet veremez, FETÖ söz söyleyemez..15 Haziran 2019
Kamuoyuna Duyuru.. Değerli Elazığlılar..13 Haziran 2019
BAŞKAN AVCI İSTANBUL’DA: “İNANIYORUZ, BAŞARACAĞIZ”13 Haziran 2019
Devlet Bahçeli: Türkiye’de Kürdistan ve Lazistan yoktur10 Haziran 2019
'Millet iradesi çalınan oylarına kavuşacaktır'05 Haziran 2019
Bahçeli, bayramın ilk gününde gençlerle kahvaltı yaptı04 Haziran 2019
Bahçeli'den 'YSK' kararıyla ilgili ilk açıklama04 Haziran 2019
'Bayramımız bir, bayrağımız bir'03 Haziran 2019
MHP Adana’da muhteşem kucaklaşma!03 Haziran 2019
Devlet Bahçeli'den 'yargı reformu' yorumu01 Haziran 2019
Devlet Bahçeli, Ülkü Ocaklarının iftarına katıldı01 Haziran 2019
MHP Kadın Kollarında Yeni Başkan Alev Ataş30 Mayıs 2019
Bahçeli’den İstanbul’un fethinin yıl dönümüne özel mesaj29 Mayıs 2019
"MHP, PENÇE OPERASYONUNU ÖNŞARTSIZ DESTEKLEMEKTEDİR"29 Mayıs 2019
Devlet Bahçeli'den Şehitleri Anma Günü mesajı27 Mayıs 2019
"Cumhur İttifakı bunu başarmaya muktedirdir"24 Mayıs 2019
MHP SEÇMENLE YÜZ YÜZE GÖRÜŞECEK15 Mayıs 2019
Bahçeli'den milliyetçi medyaya iftar14 Mayıs 2019
Be hey alçaklar, ihanetin nesi güzeldir, 12 Mayıs 2019
HIRSIZIN ÜSTÜNÜ ÖRTMENİN MANASI YOK11 Mayıs 2019
MHP'den İstanbul seferberliği09 Mayıs 2019
Bahçeli'den dokunulmazlık çağrısı08 Mayıs 2019
YSK üyelerine çete demek sakat bir zihniyettir08 Mayıs 2019
Parti olarak İstanbul'da seçimin yenilenmesinden yanayız.05 Mayıs 2019
Bahçeli: Hıyanetin üstüne gidilmeli04 Mayıs 2019
MHP'li Yalçın'dan Cumhur İttifakı'ndan rahatsız olanlara cevap03 Mayıs 2019
'3 Mayıs Milliyetçiler Günü ve Cumhur İttifakı' 03 Mayıs 2019
Cumhur ittifakı Türk milletinin takdiri ve ufuk bayrağıdır. 01 Mayıs 2019
'Bu mübarek topraklarda zillet, kaybetmeye mahkûmdur'01 Mayıs 2019
'Zırvaları zaman israfıdır...'26 Nisan 2019
Yanlış hesap milletten döner24 Nisan 2019
CHP'yi siper olarak kullandılar21 Nisan 2019
KUTUPLAŞMAYA İZİN VERMEYECEĞİZ20 Nisan 2019
Devlet Bahçeli'den Berat Kandili mesajı 19 Nisan 2019
İşte MHP'nin Antalya Programı!19 Nisan 2019
MHP'den Hasan Tahsin Hamlesi19 Nisan 2019
Bu kuru gürültülere pabuç bırakmayız 18 Nisan 2019
Bundan belediye başkanı olmaz14 Nisan 2019
‘BU SOYSUZLAR TEK KELİMEYLE VATAN HAİNİDİR’13 Nisan 2019
MHP Lideri Bahçeli, Ülkücü Şehitler Anıtı'nı ziyaret etti13 Nisan 2019
MHP kampa giriyor13 Nisan 2019
"Yeni bir seçim de düşünülebilir"09 Nisan 2019
KÜTAHYA’YI ÜÇ HİLAL İLE TAÇLANDIRDILAR09 Nisan 2019
MHP'li başkan ! Sözünü tuttu08 Nisan 2019
ÇALIŞANLARI SAVUNUN HALKIN İÇİNDE OLUN!07 Nisan 2019
Türkiye bugünkü sancılı süreci atlatacaktır.05 Nisan 2019
Milliyetçi-Ülkücü Hareket dimdik ve inançla ayaktadır.05 Nisan 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Miraç Kandili mesajı02 Nisan 2019
Devlet Bahçeli'den yerel seçimlere yeni sistem önerisi!02 Nisan 2019
MHP'nin itiraz edeceği yerler01 Nisan 2019
Türkiye üzerinde karanlık hesapları olan mihraklar kaybetmiştir01 Nisan 2019
Cumhur İttifakı hedeflerine ulaşmıştır01 Nisan 2019
Devlet Bahçeli Ankara'da oyunu kullandı31 Mart 2019
'HDP ile yol alanların peşinden gitmeyin'31 Mart 2019
Devlet Bahçeli'den 'intikam' açıklamasına sert tepki30 Mart 2019
Beka Bu Seçimin Kaderidir"30 Mart 2019
Cumhur İttifakı siyasi karar ortaklığıdır29 Mart 2019
Kılıçdaroğlu Milliyetçi Olursa Dünya Tersten Döner28 Mart 2019
PUSUDA BEKLİYORLAR28 Mart 2019
İzmir; ilk kurşun demektir.27 Mart 2019
'ABD ATEŞLE OYNUYOR'27 Mart 2019
MHP’Lİ BİRTÜRK’TEN ‘20’DE 20’27 Mart 2019
ÇETİNKAYA, “SAĞLIK ALANINDA DAHA ETKİN OLACAĞIZ”26 Mart 2019
Devlet Bahçeli'den teşkilatlara çağrı!25 Mart 2019
Vakit Birlik Olma Vakti"24 Mart 2019
"Ey katiller, gelin de görelim ..."24 Mart 2019
“1 NİSAN SABAHI AFYONKARAHİSAR EHLİNE EMANET OLACAK”24 Mart 2019
"Biz bu milletin ta kendisiyiz"23 Mart 2019
"Çocuklarımız, ülkemizin yakın geleceğidir"23 Mart 2019
Cumhur İttifakı'ndan Ankara'da tarihi miting23 Mart 2019
ZİLLET İTTİFAKI KUMPASTIR, KOMPLODUR, KARANLIKTIR23 Mart 2019
"CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ HEP ÜLKEDE KRİZ OLMUŞTUR"23 Mart 2019
BU MİLLET, HER TÜRLÜ ZİLLETİ YENECEK GÜÇTEDİR22 Mart 2019
“Ayrıştıran değil, birleştiren belediyecilik”21 Mart 2019
"MİLLİ BEKAYA İNANMAYANLARLA 31 MART'TA HESAPLAŞACAĞIZ"21 Mart 2019
Gelin Cumhur İttifakı'na katılın20 Mart 2019
NEVRUZ BAYRAMI MESAJI ..20 Mart 2019
"ZİLLETE YER YOKTUR"20 Mart 2019
İdamla ilgili adım atılırsa destek veririz20 Mart 2019
TAYTAK, “BÜYÜKKALECİK’TE YENİDEN 3 HİLALİ DALGALANDIRACAĞIZ”19 Mart 2019
MHP'den seçim genelgesi19 Mart 2019
“BAŞKAN ADAYIMIZIN PROJELERİNİN TAKİPÇİSİ BEN OLACAĞIM”18 Mart 2019
İLHAMIMIZ ÇANAKKALE’DİR!17 Mart 2019
Ey Haçlılar Biz Buradayız Gelin de Görelim17 Mart 2019
CUMHUR İTTİFAKI TÜRKİYE’NİN UFKUNDA YILDIZ GİBİ PARLAMAKTADIR17 Mart 2019
MHP Lideri Devlet: Hesapsız bir ittifak kurduk16 Mart 2019
Denizli’de Cumhur İttifakına büyük ilgi var16 Mart 2019
Yok öyle yağma . . . "Türk milletini asla yenemeyecekler"15 Mart 2019
ADANA’DA ÜLKÜCÜLER “ZAFER”E ODAKLANDI!15 Mart 2019
“ÇAMUR ATANLAR KAYBETMEYE BAŞLAMIŞTIR”15 Mart 2019
Devlet Bahçeli Manisa'daki yatırımların açılışını yapacak 14 Mart 2019
MHP'Lİ ÖZTÜRK'TEN SÖZLEŞMELİ KAMU PERSONELİNE KADRO TEKLİFİ14 Mart 2019
SAHTE SENETÇİLERE ANKARA'YI BIRAKMAYACAĞIZ14 Mart 2019
"BEKA YOKSA VATAN YOKTUR"14 Mart 2019
Biz bu ülkede kardeşlik hukukunu bozdurmayacağız13 Mart 2019
Biz Ne Mutlu Türküm Diyenlerin son kalesiyiz13 Mart 2019
Hainler Kürdistan’da kazanacağız der, ne CHP ne de İP ses çıkarmaz13 Mart 2019
BEKA DİYORUZ AMA GERÇEK SORUN BELLİ OLDU: KEMAL, MERAL, TEMEL13 Mart 2019
Daha güzel yarınlar için beraber yürüyelim13 Mart 2019
MARŞIMIZ, MİLLİ MÜCADELE AZMİNİN KUTLU BİR ESERİDİR”12 Mart 2019
CHP zillettedir. Zillet İP’e dolanmıştır. 12 Mart 2019
YA BEKA DİYECEĞİZ YA DA BELAYA RAZI OLACAĞIZ12 Mart 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye anlamlı ziyaret12 Mart 2019
Taşdoğan'dan 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü Mesajı...12 Mart 2019
İstiklal Marşı beka ve hürriyet mücadelemizin destanıdır 12 Mart 2019
Ezanı ıslıklamak millete ihanettir11 Mart 2019
Eskişehir küllerinden yeniden doğmalıdır11 Mart 2019
"Milletimiz, taviz vermeyecektir." 11 Mart 2019
MİLLİYETÇİ HAREKET’İ HEP BİRLİKTE ZİRVEYE ÇIKARACAĞIZ10 Mart 2019
"Cumhur İttifakı Türkiye’nin istikbalini inşa etmiş siyasi bir yapıdır"10 Mart 2019
'Beka sorunlarımız ağırlaşmıştır'10 Mart 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli, Söğüt'te Ertuğrul Gazi Türbesini ziyaret etti10 Mart 2019
“YERELDE İKTİDAR OLACAĞIZ”10 Mart 2019
Dolayısıyla bu seçimler beka seçimidir.10 Mart 2019
‘Türk Milleti yeni siyasi senaryolara mani olacak’08 Mart 2019
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ08 Mart 2019
Nasıl bir gaflet ve dalalet, ne büyük bir felaket07 Mart 2019
"EHLİNE EMANET"07 Mart 2019
MHP’den Uşak’ta gövde gösterisi06 Mart 2019
"Burası Kürdistan Değil"06 Mart 2019
Devlet Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na sert sözler! Zihniyetini deşifre etti05 Mart 2019
“Afyon Belediye Başkanı Çetinkaya Olacak”05 Mart 2019
BİR DELİ TAŞ MI ATTI NE?03 Mart 2019
MHP İZMİR İL BAŞKANI ŞAHİN’DEN İYİ PARTİ’YE SERT ÇIKIŞ03 Mart 2019
Devlet Bahçeli: ‘9 Mart’ı CHP artık özlemesin’03 Mart 2019
Devlet Bahçeli: Ankara zillet akınını püskürtecektir03 Mart 2019
Hamdi Ayan "MHP'li Belediyelerde yaşam memnuniyeti görüyoruz"28 Şubat 2019
Tarih cahilleri bekayı bilmez28 Şubat 2019
HİZMET İÇİN SORUNLARI BİLMEK GEREKİYOR28 Şubat 2019
Birilerinin Başkanı Olmayacağız27 Şubat 2019
MHP Lideri Bahçeli: Zilletin bir numaralı destekçisi PKK’dır 26 Şubat 2019
Diğer adaylar kitabımı okusun!25 Şubat 2019
Beka giderse dünyamız gider, hayatımız söner 23 Şubat 2019
"Gerçek Projelerle Seçimlere Gireceğiz"22 Şubat 2019
ALPARSLAN TÜRKEŞ’İN ADI BİR ÜNİVERSİTEYE VERİLDİ22 Şubat 2019
ÜNİVERSİTELERDE KAN DEĞİL, MÜREKKEP AKSIN!20 Şubat 2019
"HERKESTE BİR SOĞAN EDEBİYATI VAR”20 Şubat 2019
MHP 55 belediyenin tamamına talip!18 Şubat 2019
AFYON KÜÇÜLEN DEĞİL, BÜYÜYEN BİR ŞEHİR OLACAK17 Şubat 2019
İyi Parti’nin başkanları MHP saflarına katıldı!15 Şubat 2019
Cumhur ittifakı ruhundan asla ayrılmayacağız 15 Şubat 2019
"MHP sadece siyasi parti değildir" 14 Şubat 2019
Türkiye’de Kürdistan diye bir yer yoktur!13 Şubat 2019
MHP’liler hiçbir yarıştan ve kavgadan kaçmaz12 Şubat 2019
“GÖNÜLLERE DOKUNMAK YETMEZ GÖNÜLLERİ FETHEDECEĞİZ”12 Şubat 2019
TAŞDOĞAN VE ENGİNYURT’TAN GÜNEYDOĞU ÇIKARMASI11 Şubat 2019
MHP lideri Devlet Bahçeli’ye 121 yıllık hediye11 Şubat 2019
“BİR ÜLKÜNÜN PEŞİNDE” ŞAN VE ŞEREFLE DOLU KOSKOCA 50 YIL "09 Şubat 2019
Devlet Bahçeli: ‘O üniversitenin adı değişiyor’09 Şubat 2019
MHP siyasette yarım asrı devirdi08 Şubat 2019
Karapıçak’tan Manifesto Gibi Açıklama08 Şubat 2019
Kars'ta ihraç edilenler geri alındı07 Şubat 2019
Ey Başları Kumda Olan Gafiller07 Şubat 2019
Topyekün kalkınacağız, ilk işimiz Yerel Yönetimler Birliği olacak07 Şubat 2019
‘Bir ülkünün peşinde 50 yıl’06 Şubat 2019
GENEL BAŞKANIMIZIN EMİR VE TALİMATLARI BAŞIMIZIN ÜSTÜNDEDİR.05 Şubat 2019
Her şey tamam! Açılış için lider Devlet Bahçeli’yi bekliyor05 Şubat 2019
Çetinkaya’dan ‘Özel İnsanlar’a yönelik sosyal projeler05 Şubat 2019
MHP Lideri Bahçeli'den 'İlber Ortaylı' açıklaması04 Şubat 2019
MHP İLÇE BAŞKANLARI İMAMOĞLU’NDA TOPLANDI03 Şubat 2019
Bak Sayın Kılıçdaroğlu…02 Şubat 2019
Semih Yalçın: ‘MHP’nin fikir noktası milli mücadeledir’02 Şubat 2019
“Projelerimiz taklit ediliyor”31 Ocak 2019
DEVLET BAHÇELİ: İSTANBUL’DA BEKLEDİĞİMİZ ZAFERE ULAŞACAĞIZ31 Ocak 2019
Devlet Bahçeli: "31 Mart seçimleri, yeni hükümet sisteminin ilk demokratik imtihanıdır.25 Ocak 2019
Mustafa Yıldızdoğan’a Devlet Sanatçılığı Ünvanı Verilsin19 Ocak 2019
Çetinkaya’dan dedikodulara cevap; “söz konusu bile değil!”17 Ocak 2019
“YA BEKA YA BELA”17 Ocak 2019
VATANDAŞ TALEP EDECEK, BİZ YERİNE GETİRECEĞİZ16 Ocak 2019
“ABD BAŞKANI YİNE ŞAŞIRMIŞ”15 Ocak 2019
EMEKLİDE, ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞANDA KONUT SAHİBİ OLACAK13 Ocak 2019
"Türk milletinin kaderi Milliyetçi Hareket ile özdeştir"12 Ocak 2019
Bahçeli’den MYK’de ‘milli beka’ vurgusu09 Ocak 2019
Kazanan Cumhur İttifakı olacak08 Ocak 2019
“HERKES AYAĞINI DENK ALSIN”08 Ocak 2019
Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz07 Ocak 2019
Başkan Avcı: Gurur verici esin kaynağı05 Ocak 2019
Bahçeli’den MHP teşkilatına seçim genelgesi04 Ocak 2019

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH