Ana Sayfa > MHP HABER

"BÜYÜK GAFLETE DÜSÜYORLAR"
Flaş Haber
30 Mart 2019
Bu haber 714 kez okundu
DEVLET BAHÇELI'DEN A HABER'DE ÖNEMLI AÇIKLAMALAR . . . MHP Genel Baskani Devlet Bahçeli, A Haber'de ATV Ankara Temsilcisi Sebnem Bursali'nin moderatörlügünde gündeme iliskin sorulari yanitladi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Devlet Bahçeli'nin konusmasindan satir baslari:
Devlet Bahçeli'nin konusmasindan satir baslari:Kamuoyu arastirma degil, olusturma yapiyorlar. Seçim sonrasi kamuoyu arastirmalari için yasa teklifi getirmek istiyoruz.
Beka kavrami üzerinde durmak bunlari korkutuyor. Simdi de degisik bir yoldan gidiyorlar. Türkiye'de Cumhurbaskanligi Hükümet Sistemi'ni tamamen çalisamaz hale getirmek istiyorlar. Bunlarin hiçbirisi 15 Temmuz gecesi halkin iradesine dayali bir durusu fark edemiyorlar. Simdi bu durusun karsisinda Kemal Kiliçdaroglu hangi çikisla duracak. Bu tankin arasindan geçip bir eve saklanmaya benzemez.
(HDP'li Temelli'nin Kürdistan açiklamasi) Bir görevlendirme isigi altinda Türkiye'de sistem degisikligi yapmak. Ya akillarini baslarina alacaklar ya da bu hevesten vazgeçecekler.
Kimisi Gezi olaylariyla hevesleniyor kimisi sari yelekliler olayiyla hevesleniyor ama bunlarin hiçbirisi 15 Temmuz gecesi millet iradesiyle ortaya koyulmus olan durusu göremiyorlar. Herkes silahlarin gölgesinde sessiz olmayi tercih etmistir ama 15 Temmuz bunu yikmistir.
(Sezai Temelli'nin skandal Kürdistan açiklamasi) Onlarin bütün akli acaba bu sistem degisikligini nasil engelleriz? sorusudur. Sehitlerimizden haberleri mi yok, emniyet güçlerimizden haberleri mi yok? Bu sessizligin sebebi bir görevlendirme isigi altinda Türkiye'de bir sistem degisikligini amaçlayan çevrelerdir. Bu çevreler küresel de olabilir yurtiçinde de olabilir.
(15 Temmuz sonrasi Külliye'deki zirve) Kiliçdaroglu, Kadiköy'de 6.Imam Hatip'e gerek yok dedi..

BAHÇELI'DEN ÇAGRI
En önemli konu seçmen özelligi tasiyan bütün insanlarima sesleniyorum. 31 Mart günün sandiga gidiniz.
.Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) Genel Baskani Devlet Bahçeli, "Türkiye'nin bir sistem degisikliginin yaninda bir de beka sorunu ortaya çikmaktadir. O sebepten dolayi beka bu seçimin kaderi ve bu seçimin ifade tarzidir." dedi.
Bahçeli, ATV-A Haber ortak yayininda sorulari yanitladi, gündeme iliskin degerlendirmelerde bulundu.
31 Mart Pazar günü yapilacak yerel seçimlerin Cumhur Ittifaki'nca neden bir beka seçimi olarak degerlendirildigine iliskin soru üzerine Bahçeli, mahalli idareler seçimlerinin Cumhurbaskanligi Hükümet Sistemi için demokratik bir imtihan oldugunu ve bundan basariyla çikilmasi gerektigini söyledi.
Türkiye'nin basarisiz kalmasini arzulayan her çevrenin seçim dönemini de kara propogandalarla kaos, kriz ve kargasaya sürüklemek gibi bir amaç içerisinde oldugunu belirten Bahçeli, "Böyle bir süreci dikkate aldigimiz vakit, Türkiye'nin bir sistem degisikliginin yaninda bir de beka sorunu ortaya çikmaktadir. O sebepten dolayi beka bu seçimin kaderi ve bu seçimin ifade tarzidir. Bunu sadece mahalli idareler seçimleriyle, ifade etmek dogru degildir." degerlendirmesinde bulundu.
Bahçeli, 31 Mart'ta 30 büyüksehirin belediye baskani ve ona bagli ilçe belediye baskani, 51 ilde de belediye baskanligi, belediye meclisi üyesi ve ilçe belediye baskanligi seçiminin yapilacagini hatirlatti. Bir taraftan mahalli idareler seçiminin gerçeklestirilecegini diger taraftan da bu seçimlerden dogabilecek sonuçlar üzerinde Türkiye ve yakin çevresinde birtakim hesaplari olanlarin bunu firsat bileceklerini vurgulayan Bahçeli, "O bakimdan bu seçim ayni zamanda da milletimiz açisindan bir beka seçimidir." dedi.
31 Mart'tan sonra 4,5 yil Türkiye'de bir seçim olmayacaginin hatirlatilmasi üzerine Bahçeli, Cumhurbaskanligi Hükümet Sistemi'ne geçisle birlikte iç ve dis çevrelerde gelisen olaylar dikkate alindiginda, Türkiye açisindan çok önemli bir sistem degisikligi oldugunu söyledi. Bu sistem degisikliginin 24 Haziran 2018 seçimleri dikkate alindiginda 2023'te doldugunu ve o zaman bir genel seçim yapilacagina isaret eden Bahçeli, bunun da tarihi bir sorumluluk getirdigini dile getirdi.
Bahçeli, mahalli idareler seçimleri sonrasinda olgunlasmis olan Cumhurbaskanligi Hükümet Sistemi'nin kalici ve istikrar saglayici bir özelliginin ötesinde, Cumhuriyetin 100'üncü yil dönümünü de kutlayacak bir hükümet olmasi ve Cumhuriyetin kurulus yil dönümünün de hedefi olarak lider bir ülke konumuna gelme arzusu açisindan da önem arz ettigini vurguladi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli açıkladı: Seçimden sonra meclise sunacağız
 "TOPLUMSAL DIRILIS, YÜKSELIS VAR"
MHP Genel Baskani Bahçeli, 19 ilde miting, 2 kapali salon programi, Ankara, Istanbul ve Izmir'de Cumhur Ittifaki'nin ortak mitinglerine katildiginin hatirlatilmasi üzerine, 31 Mart seçimlerine çok farkli bir anlam yüklendigi için bu seçimler üzerinde siyasi partilerin degisik bakis açilariyla faaliyetlerini sürdürme arzulari tasidigini belirtti.
Bu seçimlerde 24 Haziran seçimlerinde oldugu gibi Cumhur Ittifaki ile seçime girme anlayisi ve kararliliginin kendisini hissettirdigini ifade eden Bahçeli, söyle devam etti:
"Mahalli idareler seçimlerinin çok daha disiplinli, olaysiz ve demokrasiye yakisir bir güzellik içinde geçmesi düsüncesinden hareketle simdi meydanlar hareketlenmistir. Meydanlar çok canli. Konuyu yavas yavas anlamanin ötesinde, o anlayis yeni bir heyecan yaratmis. Bir toplumsal dirilis, yükselis var. Sayin Cumhurbaskani hem devlet yönetiminde olaganüstü çaba gösterirken, 60'a yakin ilde miting düzenlemistir. Bu mitingin yaninda ilçelerde de mitingler düzenlemistir. Mesela bugün, Istanbul'da gecenin geç saatine kadar 6 miting düzenlemistir."
Miting alanlarindaki heyecan ve kalabaliga ragmen anketlerin farkli gösterilmeye çalisildigini dile getiren Bahçeli, "Seçimlere dört gün kala bir gazetede 52, 51, 49 seklinde zillet ittifakinin önde olduguna dair yorumluyor sunuluyor ve kararsizlar üzerinde yorumlar yapilmaya çalisiliyor. Bu ne kadar gerçekçidir? Kamuoyu arastirmasi yapan kisi, onun etrafinda çalisan uzmanlar bu kalabaliklari görmüyorlar mi?" sorusunu yöneltti.
"1 NISAN'DA 'SAKA YAPTIM' DIYECEK"
"CHP Genel Baskani Kemal Kiliçdaroglu'nun 'Ben ülkücüyüm, milletçiyim.' sözlerini nasil degerlendiriyorsunuz sorusuna, Bahçeli, su yaniti verdi:
"Türkiye'de bir yalan rüzgari var. Konusmalarini, yakinen takip ediyoruz. Kemal Kiliçdaroglu'nda bir ülkücülük ruhu gelismeye basladi. O kadar ülkücü hal anlatiyor ki 50 yildan bu yana bu davaya gönül vermis insanlar, Kemal Kiliçdaroglu gibi heyecanla ülkücülügü anlatamiyor. Vatanseverligin zirvesinde, ülkücülügün tüm anlamini tasiyor. Memleketin her seyine sahip çikacak bir konuma geldigini ifade ediyor. Kim bunun kulagina fisildiyor. Ne yapmak istiyor? IP ile yapmis oldugu bir zillet ittifakinda oradaki geçmisi ülkücü olan ve partimizden ayrilan arkadaslarimizin tesiri altinda kaliyorsa, yarin herkesin tesiri altinda da kalabilir. Ben 1 Nisan'a kadar bu rüzgarin esecegini, bu filmi seyredecegimize inaniyorum. 1 Nisan'da da kalkip diyecektir ki 'Ben 1 Nisan sakasi yaptim, bizim ülkücülükle alakamiz yoktur, biz suyuz.' demeye baslayacaktir ama ne oldugunu da zor anlatacak gibi geliyor."
Millet Ittifaki içerisinde yer alan partilerin ve HDP'nin 'Demokratik Güç Birligi' tanimini yapmasini nasil degerlendirdigine iliskin soruya ise Bahçeli, "Dagdaki mücadeleyi koruma altina alacak ve toplumda daha etkin ve yaygin bir hale gelme anlayisina katki saglayabilecek tarzda 'Demokratik Güç Birligi' adi altinda bir yapilanma oldu. Bunun ortasinda PKK vardir. PKK'nin ikna edebildigi kadar öyle büyük demokrat, aydin geçinen birtakim egilimleri olan insanlari da çevresine almak suretiyle kendisinin etrafini kapatarak genislemeyi planlayan bir stratejidir bu." karsiligini verdi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli duyurdu! Emeklilikte yaşa takılanlar...
"SEÇIME 2 GÜN KALA NEYIN INTIKAMINI ALACAKSIN?"
Eski TBMM Baskani Hüsamettin Cindoruk'un "intikam seçimi" tabirini kullandigina iliskin sözlerinin hatirlatilmasi üzerine de Bahçeli, sunlari kaydetti:
"Yeni kavramlarla, intikam sözcükleriyle 80 yilini asmis, siyasi hayatta belli bir sayginliga kavusmus bir adam neyin intikamini, nasil alacak? etrafinda olusturdugu birkaç tane platform mensubu kisiler var. Antalya'da toplanti yaparlar, adina da bir seyler koyarlar. Bunlarla siyaseti akillarinca yönlendirmeye çalisiyorlar. Insanlarin zihnini kurcalamaya çalisiyorlar. Bu davranislara bir son vermek lazim. Milletimizin önünde bir mahalli idareler seçimleri var. Cumhurbaskanligi Hükümet Sistemi'ni daha güçlü hale getirmeli. Seçime iki gün kala neyin intikamini, nasil alacaksiniz? Siz bu söyleyince 'demokratik yol partisi' diye dogru yoldan kopma bir partinin elemanlari senin etrafinda toplanip, PKK gibi daga çikip intikam mi alacak? Nasil alacak? Bunlar yanlis ifadelerdir. Türkiye'ye fayda getirmeyen ifadelerdir."
 "BU AKLI BUNLARA KIM VERIYOR?"
Kayyum atanan belediyelerde bölge halkinin terör örgütünün tehditleriyle oy kullanacagina dair söylentilere iliskin bir soru üzerine Bahçeli, "Bu saglikli bir düsünce degil, yine oyun içinde oyundur." yanitini verdi.
Televizyonlarda bazi programlarin yapildigini ve geçmiste gazeteci ve televizyoncu olarak önemli basarilar elde etmis kisilerin son günlerde bambaska bir agiz kullanmaya basladiklarini ifade eden Bahçeli, "HDP, PKK ile Kürt kökenli kardeslerimizi ayni birlesik kabin içerisinde alma anlayisi vatana ihanettir. Bu insanlarin televizyonda konusma hakki yoktur." diye konustu.
Bahçeli, AK Parti içerisinde "MHP ile çok yakinsiniz, çok sik görüsmeler basladi. Bazi yerlerde ittifaklar kuruluyor bu Kürt kökenli kardeslerimizi rahatsiz ediyor, biraz MHP'den uzaklasin" telkini yapanlarla Kürtçe konusanlarin hepsinin HDP'nin mensubu oldugunu iddia edenler arasinda fark olmadiginin altini çizdi.
IP'nin televizyonda yayinlanan reklamini elestiren Bahçeli, "Bunun manasi nedir? Bu nasil bir reklamdir, bu akli bunlara kim veriyor? Bunlarin hepsini Türkiye'de yutacak insan var mi? Çocuklar kullaniliyor, çocuk istismarinin çiçekle beraber bir istismari. Çocugun vermis oldugu yüz ifadesine bakin." ifadelerini kullandi.
"BÜYÜK GAFLETE DÜSÜYORLAR"
CHP, IP ve Saadet Partisinin belediye meclisi listelerinde terör örgütü PKK ile iliskili oldugu ortaya çikan geçmiste tutuklanan 370 civarinda ismin yer aldiginin ifade edilmesi ve buna iliskin görüslerinin sorulmasi üzerine Bahçeli, "Siyaseten kendilerine basari saglayacaklarini zannederken bir gaflete düsüyorlar. Haddizatinda burada en kazançli çikacak olan bu siyasi partiler degil. Kandil'deki 5 tane baron, Türkiye'de siyaseti sekillendiriyor, bu 5 partiyi de akillarinca çok rahat kullanabiliyorlar. Bizim ifadeye çalistigimiz sey budur." diye konustu.
"BÖYLE BIR ÖRGÜTE BILMEDEN, HATA YAPARAK DÜSMEYINIZ"
Yenikapi mitinginde Kürt kökenli vatandaslara verdigi mesajlari hatirlatilan Bahçeli, "Kürtçe konusan kardeslerime sesleniyorum; sizi HDP ile beraber göstermek isteyenlere dikkat ediniz. HDP, PKK'nin uzantisidir, PKK ise bir terörist örgüttür. Böyle bir örgüte bilmeden, hata yaparak düsmeyiniz." çagrisinda bulundu.
MHP'nin parti yönetiminde, milletvekilleri içerisinde ve özellikle Dogu ve Güneydogu Anadolu'daki teskilatlarda Kürtçe konusanlar bulunduguna dikkati çeken Bahçeli, "Biz o teskilatlarimiza, PKK ile herhangi bir çatisma ortamina girmemek için zaman zaman sabirli ve sogukkanli olmalarini söylüyoruz. Sabirli ve sogukkanli olmalarini tavsiyemiz, oradaki örgütümüzün ve yigitlerimizin olmadigi anlamina gelmez. Herkes ayagini denk alsin, bunlari bilerek hareket etmek lazim." degerlendirmesini yapti.
"ÇOK BÜYÜK TARIHI BIR HATA OLMUSTUR"
Bahçeli, CHP'nin Adalar Belediye Baskan Adayi Erdem Gül'ün okunmasi sirasinda Istiklal Marsi'na istirak etmedigine iliskin haberlerin hatirlatilmasi üzerine söyle konustu:
"Çok büyük tarihi bir hata olmustur. Basin hayatinda önemli bir isme kavusmus, zaman zaman saygiyla anilan Erdem Gül Bey böyle bir hataya nasil düsmüstür? Siyasetin bozulma yönü budur. Neyin intikamini aliyorsun? Kendisini o devlet sorduladi diye o devletin bayragina, Istiklal Marsi'na hakaret yapamazsin, sessiz kalamazsin. Onun yüz ifadesini de okumak lazim. Agzinin hareketlerine bakmak lazim, oldukça rahatsiz. O zannediyor ki hakli veya haksiz bir cezaya muhatap kaldim, cezayi ne için aldigini veya kimin verdigini hesap etmeden devletten ve degerlerinden hesap sormaya kalkmak bir siyasetçiye yakismaz. Onu Adalar'a degil onu Yunanistan'a göndermek lazim."
TANK PALET FABRIKASI
Bahçeli, "Adapazari'ndaki tank palet fabrikasi satildi mi?" sorusuna ise su yaniti verdi:
"Hayir, 25 yilligina bir baska çalisma ortamina dogru verilme hali vardi, daha kesinlesmisi de yoktur ama bu konuyu gündeme getirerek, sürekli bu konu üzerinde akillarinca milliyetçilik, ülkücülük yapacaklarina yillardir Amerika'dan silah almaya karsi bir sosyal demokrat olarak bir Marksist Leninist anlayisa göre 'Go home' diyenlerin hepsi simdi Türkiye'yi 'Go home'a çevirdiler. Onun için çok yanlis propaganda var, gerçekleri de sakliyorlar."
Tank palet fabrikasiyla ilgili Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan'in imzasini tasiyan 19 Aralik 2018 tarihli 481 numarali Cumhurbaskanligi Kararnamesi'nin iyi okunmasi gerektigini vurgulayan Bahçeli, fabrikada üretilen malzemelere dikkati çekti.
Devlet Bahçeli, 15 Temmuz'un ardindan 25 Temmuz 2016 saat 14.00'te Cumhurbaskani Erdogan, o dönem basbakan olan Binali Yildirim, Kiliçdaroglu, Cumhurbaskanligi Genel Sekreteri Fahri Kasirga ve Cumhurbaskanligi Sözcüsü Ibrahim Kalin'in oldugu bir toplantiya davet edildigini anlatarak, söyle konustu:
"Ben ilk defa Bestepe'ye gittim. Oraya vardigimizda beraber bir protokol oturmasi var. Sonra Cumhurbaskanligi çalisma masasi var, oraya oturduk. Cumhurbaskanim bir degerlendirmede bulundu. Sonra da en fazla milletvekiline sahip olan CHP Genel Baskani'na söz verdi. Cumhurbaskani'nin konusmasini dinledikten sonra degerlendirmelerinin isiginda Kemal Kiliçdaroglu Bey'den bir degerlendirme bekleniyor. Ilk cümlesini söylüyorum; 'Kadiköy'de 5 tane imam hatip lisesi var 6'nciyi açmanin bir manasi yoktur'. 15 Temmuz'dan sonraki 25 Temmuz, hadi bunu inkar etsin, o kadar sahit var. Herkes haddini bilecek. Gelisi güzel konusmayacak."
Bahçeli, 15 Temmuz gecesi 251 kisinin sehit oldugunu, 2 bin 193 kisinin yaralandigini hatirlatarak, o toplantidaki gündemin imam hatipler olmadigini ifade etti.
CHP Ankara Büyüksehir Belediye Baskan Adayi Mansur Yavas'in hukuki durumuna iliskin bir soru üzerine Bahçeli, su yaniti verdi:
"Bunun iki boyutu var; bir hukuki bir de siyasi boyut var. Hukuki boyut devam ediyor, yarin ne olacak belli degil ama böyle bir hukuki boyutta ismi geçen bir kisinin Ankara gibi Türkiye'nin kalbinde bir büyüksehire aday olmasi ve bu adayliginda 'Ben kazanacagim, söyle edecegim, böyle edecegim.' demesi baska türlü yorumlara da vesile olacak tarzda büyük hatadir. Onun için diyorum ki hem kendini, hem de Cumhuriyet Halk Partisini koru, adayliktan çekil, yarin bu böyle devam ettigi takdirde nelerin olacagi belli degil."
IP Genel Baskani Meral Aksener'in "Mehmetçik hapiste" ifadeleri sorulan Bahçeli, bunun bir izah sekli olmadigini belirterek, kendi partilerinde oldugundan çok daha farkli bir Aksener gördüklerini dile getirdi.
"CUMHUR ITTIFAKI SARTLAR NE OLURSA OLSUN DEVAM EDECEKTIR"
Bahçeli, Cumhur Ittifaki'nin seçimden sonra devam edip etmeyecegi ve kendisinin formülüne iliskin bir soru üzerine, "Cumhur Ittifaki Yenikapi ruhuna dayanir, Yenikapi 15 Temmuz gecesine dayanir. O günden bugüne kadar gelen süreç içerisinde Cumhur Ittifaki bütün unsurlariyla devam ediyor." dedi.
2023 yilinin Cumhuriyetin 100. yili olacaginin altini çizen Bahçeli, "Cumhur Ittifaki sartlar ne olursa olsun devam edecektir. Çünkü memleketin bugün karsi karsiya kaldigi iç ve dis sartlar göz önüne alindigi takdirde güçlü bir Türkiye'ye ihtiyaç vardir. Bunun için de ben bir formül söylüyorum; rakamsal bir formül degil, iktisadi büyüme, sosyal gelisme esittir milli bütünlesme. Bugünkü iktidar böyle bir adim atar, ekonomiyi gelistirir, birtakim sosyal yapilardaki tartismalara son verir, kaynastirir, kucaklastirir ise Türkiye bir milli bütünlesme ile güçlü bir devlet olur ve 21. yüzyila lider bir ülke olarak girebilir diye düsünüyorum." diye konustu.

MHP Lideri Devlet Bahçeli: 'Neden karşısın Kılıçdaroğlu?'
"BUNLAR BÜYÜK UNSURLARIN KULLANDIKLARI ENSTRÜMANLARDIR"
Yeni Zelanda'daki terör saldirisina iliskin bir soru üzerine Bahçeli, dünyanin bu konuya kayitsiz kaldigini ifade ederek, saldirida kullanilan silahin üzerindeki yazilara dikkati çekti.
Bunlarin Islamiyet'i hedef alan yaklasimlar oldugunu belirten Bahçeli, su degerlendirmede bulundu:
"Bunlarin arkasinda bir baska küresel zihniyet var. Bu zihniyet Ortadogu'da kendini gösteriyor, Pakistan'da kendini gösteriyor. Ama bu olayin arkasinda Türkiye Cumhuriyeti devletinin durmasi lazim. Çünkü oradaki Müslüman kardeslerimizi sehit ederken öbür taraftan Türkiye'yi, Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaskani sifatini tasiyan kisiyi hedef gösteriyor. Bu bir projedir. Bu bir manyagin yapacagi is degildir. Ama projeyi hazirlayanlar bunu kime yaptiracak? Bir manyak, bir cani bulurlar. Bunlar büyük unsurlarin kullandiklari enstrümanlardir."
 ABD'nin, Golan Tepeleri üzerinde Israil'in egemenligini tanima yönündeki adimina iliskin soruya Bahçeli, "Bir ülkenin toprak bütünlügüne aykiri bir davranistir, hukuk disidir ve kabul edilemez. Ama bunun sonucunda Trump çok büyük bir hataya düstügünü fark edecek ve vazgeçecektir. Çünkü böyle bir seyi kabul etmek mümkün degildir." yanitini verdi.
"BIR GECE ANSIZIN GELINEBILINIR"
Terörle mücadele çerçevesinde yapilan operasyonlara dikkat çekilerek, Firat'in dogusuna yönelik operasyon beklentisinin hatirlatilmasi üzerine Bahçeli, sunlari söyledi:
"Bugünkü Cumhurbaskanligi Hükümet Sistemi'nin dis politika uygulamalarinda bunlarin hepsini zannediyorum genis bir sekilde projelendirmis gibi gözüküyor. Sabirla hareket ediliyor ve sonuç almada çok kararli oldugu anlasiliyor. Ama ben bu Kandil'deki ihanet yuvasinin darmadagin edilecegi kanaatindeyim. Oraya bir gece ansizin gelinebilinir, gündüz de gelinebilinir. Bir is baslamistir, devami olur. Onun için 31 Mart aksami güçlü bir sonuç alinmak suretiyle bugünkü Cumhurbaskanligi Hükümeti'nin elini kuvvetlendirmek lazim."
EMEKLILIKTE YASA TAKILANLAR
Bahçeli, "emeklilikte yasa takilanlar" ile ilgili konunun programlarinda oldugunu belirterek, ancak böyle bir yapinin bugünkü ekonomik sartlarda kaldirilamayacaginin dikkate alinarak zamana yayilmak istendigini ve buna da saygi duyulmasi gerektigini söyledi. Bahçeli, "Ileriki günlerde tekrar gündeme alinabilirse biz 49 milletvekili olarak verdigimiz yasa tasarisinin arkasinda dururuz." dedi.
Bahçeli, uzman çavuslarin kadroya alinmasina yönelik çalismayi MHP Genel Baskan Yardimcisi Izzet Ulvi Yönter'in yaptigini ve bu konuda sonuç alacagi kanaatinde oldugunu söyledi.
"CUMHURBASKANI ILE SIYASETEN KANKA"
Devlet Bahçeli, kendisinin "Cumhurbaskani ile siyaseten kanka" olduklarina yönelik ifadesinin hatirlatilmasi üzerine, "Bugüne kadar ki samimi, dürüst, ilkeli davranislari neyle ifade edebilirsiniz? Uzun uzadiya anlatma imkaniniz yok. Gerek de yok. Ama öyle bir kavram bulursunuz ki o sicakligi verir. Su an için Türkiye'nin karsi karsiya bulundugu tüm meselelerin çözümünde buna ihtiyaç oldugu kanaatindeyiz. Sosyal ve ekonomik konulardaki çözüm önerilerinde MHP'nin geçmisten bugüne kadarki ürettigi projeler, görüsler ve politikalar sakli kalmak kaydiyla bugünkü siyasi iktidara terör basta olmak üzere uluslararasi iliskilerde, her türlü konuda destek verecegimizi ifade ediyoruz." dedi.
"GÜNDEM AGIR, KITAP OKUYACAK VAKIT YOK"
Genellikle tarih ve siyaset içerikli kitaplar ile siyasi hatiratlari okudugunu aktaran Bahçeli, "Böyle gece gündüz okuyacak halimiz kalmadi. Çünkü gündem agir, kitap okuyacak vakit yok." diye konustu.
Bahçeli, televizyonda "Eskiya dünyaya hükümdar olmaz" ve "Bir zamanlar Çukurova" dizilerini izledigini belirtti. "Eskiya dünyaya hükümdar olmaz" dizisindeki "Sahin Aga" karakterine dikkati çeken Bahçeli, "Onun her sözüne dikkat ederim. Kabadayiligin felsefesini yapiyor. Yol gösterici oluyor. Çok dengeli bir sey de... Delikanlilara önemli mesajlar da veriyor." dedi.
"IKI ÜÇ TANE BELEDIYEYE KURBAN ETMEYIN"
Bahçeli, en önemli konunun 31 Mart günü yapilacak olan seçim oldugunu dile getirerek, "Seçmen özelligi tasiyan ülkenin bütün insanlarina sesleniyorum; sandiga gidiniz, gönlünüzden ne kopuyorsa ona göre oy veriniz. Ama Türkiye'yi de düsünerek hareket ediniz ve Türkiye'de Cumhur Ittifaki'nin olusturmaya çalistigi yeni bir yönetim sistemini 2 - 3 tane belediyeye kurban etmeyin." dedi.
Bir televizyon kanalinda gündemdeki pek çok konuyla ilgili açiklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Devlet Bahçeli, son günlerde çokça konusulan Tank Palet Fabrikasi ile de açiklamalar da bulundu.
TANK PALET FABRIKASI
Bahçeli, "Adapazari'ndaki tank palet fabrikasi satildi mi?" sorusuna ise su yaniti verdi:
"Hayir, 25 yilligina bir baska çalisma ortamina dogru verilme hali vardi, daha kesinlesmisi de yoktur ama bu konuyu gündeme getirerek, sürekli bu konu üzerinde akillarinca milliyetçilik, ülkücülük yapacaklarina yillardir Amerika'dan silah almaya karsi bir sosyal demokrat olarak bir Marksist Leninist anlayisa göre 'Go home' diyenlerin hepsi simdi Türkiye'yi 'Go home'a çevirdiler. Onun için çok yanlis propaganda var, gerçekleri de sakliyorlar."
Tank palet fabrikasiyla ilgili Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan'in imzasini tasiyan 19 Aralik 2018 tarihli 481 numarali Cumhurbaskanligi Kararnamesi'nin iyi okunmasi gerektigini vurgulayan Bahçeli, fabrikada üretilen malzemelere dikkati çekti.
Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli katildigi Televizyon Programinda Emeklilikte Yasa Takilanlar ile ilgili gelen soruyu yanitladi...
 MHP Lideri Devlet Bahçeli duyurdu! Emeklilikte yasa takilanlar...
Bahçeli, "emeklilikte yasa takilanlar" ile ilgili konunun programlarinda oldugunu belirterek, ancak böyle bir yapinin bugünkü ekonomik sartlarda kaldirilamayacaginin dikkate alinarak zamana yayilmak istendigini ve buna da saygi duyulmasi gerektigini söyledi. Bahçeli, "Ileriki günlerde tekrar gündeme alinabilirse biz 49 milletvekili olarak verdigimiz yasa tasarisinin arkasinda dururuz." dedi.
Bahçeli, uzman çavuslarin kadroya alinmasina yönelik çalismayi MHP Genel Baskan Yardimcisi Izzet Ulvi Yönter'in yaptigini ve bu konuda sonuç alacagi kanaatinde oldugunu söyledi.

Eskiden "Go home" diyenlerin hepsi Türkiyeyi şimdi "Go home"a çevirdiler. Tank palet fabrikası hakkında her şey açık. YPG'ye karşı mücadelede kullanılan bir şeye neden tavır alıyorsun? Silahlarda yerlilik bugün yüzde 68'e ulaşmış, buna neden karşı çıkıyorsun Kılıçdaroğlu? ABD diyor ki 'burayı kapatın.' Buradaki fırtına obüsleri teröristleri perişan ediyor. Bir gün de Kılıçdaroğlu doğru konuşsun. (15 Temmuz sonrası Külliye'deki zirve) Kılıçdaroğlu, Kadıköy'de imam hatipe gerek yok, dedi. O zaman gündem bu muydu?
YAVAŞ CEVABI ALACAK
Kılıçdaroğlu, Yavaş için 'o bir Türkiye markasıdır' diyor. Halkımız şimdi cevap verecek, o da Ankara'da gereken cevabı alacak.
BU, EVE SAKLANMAYA BENZEMEZ
Beka kavramı üzerinde durmak bunları korkutuyor. Şimdi de değişik bir yoldan gidiyorlar. Türkiye'de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni tamamen çalışamaz hale getirmek istiyorlar. Bunların hiçbirisi 15 Temmuz gecesi halkın iradesine dayalı bir duruşu fark edemiyorlar. Şimdi bu duruşun karşısında Kemal Kılıçdaroğlu hangi çıkışla duracak. Bu, tankın arasından geçip bir eve saklanmaya benzemez.

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer MHP HABER Haberleri

Başlık Tarih
 
Devlet Bahçeli’den teşkilatlara 9 maddelik genelge02 Haziran 2020
Erken seçim söylemi kirli bir tertiptir01 Haziran 2020
Zulüm 1453’de başladı diyenler ve pusu kuranlar kötürüm olacaklardır29 Mayıs 2020
MHP'nin duruşu milli, misyonu küresel boyutludur!28 Mayıs 2020
Devlet Bahçeli ve MHP, birlik ve bütünlük demektir.28 Mayıs 2020
Ülkücü şehitler Türk milletinin iftihar ve irade cevherleridir26 Mayıs 2020
Milletin dertlerine “deva” olmak için çıktıkları yol, yol değildir26 Mayıs 2020
Bahçeli'den Siyasi Partiler Kanunu açıklaması: Tam destek vereceğiz24 Mayıs 2020
HER TÜRLÜ KUMPASI YIKACAĞIZ23 Mayıs 2020
İrade varsa istikbal vardır, iman varsa imkan olacaktır22 Mayıs 2020
Bahçeli muhalefetin yeni Ali Cengiz oyununu deşifre etti19 Mayıs 2020
Siyasi etik kanunu çıkarılsın19 Mayıs 2020
Bayram öncesi esnafa müjde verilsin18 Mayıs 2020
İlk adımla ilk kurşunun emaneti milli vicdanlarda hala diridir18 Mayıs 2020
"Hain Gülen’i meşrulaştırma arayışı zalimce bir oyundur"15 Mayıs 2020
Toprak vatan, dil varlıktır! İkisi de Türk milletinin onur vahasıdır14 Mayıs 2020
vekil seçmeni aradı, inandıramadı14 Mayıs 2020
KÖYE DÖNÜŞ TEŞVİK EDİLMELİDİR…14 Mayıs 2020
Bahçeli: Masa; masaldır, maval okumaktır11 Mayıs 2020
CHP küresel tefecilere, vatansız fesat yuvalarına kucak açıyor09 Mayıs 2020
Annelerimizin yetiştirdiği evlatlarla, Türklük cevheri işlenmeye devam edecek09 Mayıs 2020
Türkiye’nin çöküşünü isteyenler avuçlarını yalayacaklardır07 Mayıs 2020
Darbeci geleneğin siyaset ayağı olan CHP suçüstü yakalanmıştır05 Mayıs 2020
Davasına aidiyeti olmayanların 'Ben MHP’liyim' deme hakkı yoktur02 Mayıs 2020
Bahçeli: İhanete taşeronluk yapanlar silinip gidecek02 Mayıs 2020
MHP Lideri Bahçeli’yi katliama teşvik iftirası kimsenin haddi değildir30 Nisan 2020
Ülkücülük zamana ve zemine göre şekil değiştirmez29 Nisan 2020
Bahçeli: 'MHP Diyanet İşleri Başkanı’nın sözlerine aynen iştirak etmektedir'28 Nisan 2020
"MHP İl Teşkilatı kongreleri başlatmaya her zaman hazır"28 Nisan 2020
23 Nisan ve Ramazan mesajı24 Nisan 2020
Bahçeli, TBMM'deki 23 Nisan özel oturumuna katıldı23 Nisan 2020
Sadir Durmaz'dan MHP'li Belediyelere Ramazan Genelgesi 22 Nisan 2020
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na tepki: Her çağrısı çürük, her teklifi beyhudedir22 Nisan 2020
Fırsatçı CHP yine çuvallamış, yine duvara toslamıştır20 Nisan 2020
Bahçeli'den koronavirüs Çin'de üretildi iddialarına cevap20 Nisan 2020
Bahçeli talimat verdi! Teşkilatlara uyarı 11 Nisan 2020
Bülbül: "Ya olduğunuz gibi görünün" 09 Nisan 2020
TERÖRİST AFFI GİRİŞİMLERİNE TEPKİ09 Nisan 2020
Öztürk: MHP kriz çözen partidir09 Nisan 2020
Ülkücü-Milliyetçi Hareket’in fikri hür, vicdanı hür, irfanı hürdür08 Nisan 2020
Bu felaketten daha güçlü çıkacağız07 Nisan 2020
Bahçeli, AA’nın 100. yılını kutladı06 Nisan 2020
Başbuğ Alparslan Türkeş Kalbimizdesin05 Nisan 2020
Bahçeli, Başbuğ Türkeş’in kabrini ziyaret etti04 Nisan 2020
Merhum Başbuğ Türkeş'in vefat yıl dönümü ...04 Nisan 2020
Türkeş, her vatandaşımızın örnek alması gereken Türk büyüğü03 Nisan 2020
Merhum Türkeş Bey'in yaktığı meşale sönmeyecek03 Nisan 2020
Alparslan Türkeş'i ölümünün 23. yılında ...03 Nisan 2020
Alparslan Türkeş’in diktiği Fidanlar Kök Saldı03 Nisan 2020
Alınan tüm tedbirlere eksiksiz olarak uymalıyız02 Nisan 2020
Kayaalp'ten 'Biz Bize Yeteriz'01 Nisan 2020
Esnaf, SGK ve BAĞ-KUR primleri01 Nisan 2020
Saimbeyli’de kimse aç ve açıkta kalmayacak01 Nisan 2020
Vatanı korumak şerefli bir görevdir01 Nisan 2020
Sadir Durmaz'dan belediye başkanlarına mesaj01 Nisan 2020
Bahçeli: virüs dönemini atlatacağız30 Mart 2020
Türk milleti bu badireyi atlatacak, bu belayı def edecektir28 Mart 2020
MHP'den 'SaygılıOl' paylaşımı26 Mart 2020
ÜLKÜCÜ MHP’de olur.25 Mart 2020
Bahçeli: Koronavirüs ile mücadeleyi Allah'ın izniyle kazanacağız21 Mart 2020
Mümkün mertebe evde kalın19 Mart 2020
'Çanakkale Deniz Zaferi Türk Tarihinin Dönüm Noktasıdır'17 Mart 2020
Bahçeli'den koronavirüs açıklaması!17 Mart 2020
“İlham kaynağımız Atatürk olmalı!”16 Mart 2020
Liderimiz çocukların gözyaşlarını sildi...15 Mart 2020
Baki Ersoy: "Biz zalimlerin karşısında olacağız,"14 Mart 2020
“İstiklal Marşımız milli mutabakat metnidir”14 Mart 2020
“BU ESERLERİ AFYONKARAHİSAR’A KAZANDIRMALIYIZ”10 Mart 2020
Türkiye Cumhurbaşkanı’na hakaret hepimize hakarettir.10 Mart 2020
Bahçeli : Durduğumuz yer Türkiye’dir06 Mart 2020
MHP MÜLTECİ ÇOCUKLARI İÇİN KREŞ YAPACAK04 Mart 2020
MHP Van Tuşba ilçe Başkanı Yahya Cancan'dan İdlib Açıklaması04 Mart 2020
''Şehitler Tepesi'' tepkisi: Sözleri vatana ihanettir03 Mart 2020
MHP sayesinde bölücü kalkışma hedefe erişememiştir02 Mart 2020
Bahçeli'den sınıra 'Göçmen Kreşi' kurulması talimatı02 Mart 2020
Üç hilâlin bir jeopolitiği vardır02 Mart 2020
“MHP VAR OLDUĞU SÜRECE BU DEVLET ÇÖKMEZ”01 Mart 2020
MHP'den teşkilatlara uyarı01 Mart 2020
“Aynı şuur ve ruhta buluşma günü!”29 Şubat 2020
Düşman görüldüğü yerde ezilmelidir28 Şubat 2020
Türk Milleti İdlib ve Libya'da onur mücadelesi yapmakta27 Şubat 2020
Karataş, İspir'in Düşman İşgalinden Kurtuluşu kutlamalarına katıldı26 Şubat 2020
MHP'ye sosyal medyadan istikamet çizilemez25 Şubat 2020
'Şeref aylığı tutarı herkese eşit olmalı'24 Şubat 2020
MHP'ye 350 yeni üye24 Şubat 2020
Bahçeli’den Millet Kütüphanesi’ne kitap bağışı22 Şubat 2020
Taytak başkanları Ankara’da ağırladı21 Şubat 2020
"ESAD GİTMEDEN BARIŞ GELMEZ"18 Şubat 2020
MHP Adana’da 51 yıllık onur!12 Şubat 2020
TÜRKİYE ŞAM'A GİRMELİ, ZALİMLERİ YERLE YEKSAN ETMELİDİR11 Şubat 2020
Milliyetçi Hareket vatan sevgisinin kefili08 Şubat 2020
Şan ve şerefle dolu 51 yıl...08 Şubat 2020
MHP siyasette 51 yılı geride bıraktı08 Şubat 2020
Bahçeli'den, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'ya istifa çağrısı!08 Şubat 2020
Bahçeli'den AB'ye sert tepki! Kepazelik ve soysuzluktur06 Şubat 2020
MHP’den CHP hakkında suç duyurusu06 Şubat 2020
Sarıçam’dan rekor kıracak proje!05 Şubat 2020
Bir ölür bin diriliriz, çünkü biz Türk milletiyiz!03 Şubat 2020
Kadın vatandır, kadın annedir!02 Şubat 2020
CHP, gizli gizli millete tuzak kurma hesabındadır02 Şubat 2020
"ADANA ÇOK ŞANSLI"01 Şubat 2020
'Bu namertlik skandal ötesidir'30 Ocak 2020
ABD ve İsrail ateşle oynamaktadır!30 Ocak 2020
Bahçeli'den deprem mesajı28 Ocak 2020
Başkan Karataş, TÜRKAV ve KAMU-SEN il temsilcileri ile görüştü.27 Ocak 2020
MHP'den "İnsanlığın Huzuru Projesi"nin hazırlık toplantısı 20 Ocak 2020
MHP Kadroları Manisa'da Vefa Yemeğinde Buluştu19 Ocak 2020
MHP'li Taşdoğan Nadir Hastalıkları meclise taşıdı19 Ocak 2020
Türkiye makûs talihini alt edecektir19 Ocak 2020
Siyasetimiz istikrarlıdır, aynen korunacaktır18 Ocak 2020
Karapıçak: "Yıl sonu itibarıyla üye sayımızı yüzde 20 artırdık"17 Ocak 2020
Bahçeli: Ona kimse İBB Başkanı demeyecek17 Ocak 2020
Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacağız17 Ocak 2020
LİDERE BAĞLILIK, SAYGI, VEFA VE SADAKAT’TİR16 Ocak 2020
Ezo Gelin15 Ocak 2020
İsmail Poyraz'dan İp'in ilçe başkanına sert tepki 15 Ocak 2020
MHP üzerinde hesap yapılamaz14 Ocak 2020
Başkan Çakır,Bu Memleketin Evlatları Kardeştir...13 Ocak 2020
Bahçeli uyardı! Hedeflerinde Türkiye var12 Ocak 2020
TERÖR ÖRGÜTLERİYLE MÜCADELE09 Ocak 2020
Milli bekaya sahip çıkıyoruz08 Ocak 2020
Başbakanını biz veriyorduk, asker göndermek ne ki?07 Ocak 2020
"Türk Polisimiz ve Türk Askerimizle gurur duyuyoruz"05 Ocak 2020
Ünlü,"Hedef Kızılelma,hedef Turan ülküsüdür04 Ocak 2020
MHP KARKAMIŞ YÖNETİMİ YENİLENDİ03 Ocak 2020
“Lider Devlet Bahçeli’nin tahayyülleri dahi bizim için birer talimattır"01 Ocak 2020
Bahçeli'den CHP'ye 'Kanal İstanbul' tepkisi31 Aralık 2019
MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'NİN YENİ YIL MESAJI31 Aralık 2019
Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki varlık ve egemenlik hakları sonuna kadar muhafaza edilmelidir28 Aralık 2019
MHP'den Yeni Kanal İstanbul Açıklaması: 'Şartlar Değişti'27 Aralık 2019
'BİRLİKTELİĞİ AHENGE DÖNÜŞTÜRMELİYİZ'25 Aralık 2019
Bahçeli: Bizim tarafımız Türkiye’dir25 Aralık 2019
Semih Yalçın duyurdu! MHP'de çok önemli toplantı25 Aralık 2019
KALYONCU;SU KANUNU BİR AN ÖNCE GÜNDEME ALINMALI24 Aralık 2019
Mesele rant değil, milli anttır, böyle de olmalıdır24 Aralık 2019
MHP, Vali Tutulmaz’a seslendi23 Aralık 2019
Türkiye lider ülke ve küresel bir güç olacak20 Aralık 2019
“Kastamonu İçin Bir Olduk” 19 Aralık 2019
Büyük Türk milleti, Devlet Bahçeli’nin etrafında kenetlenmeye devam edecektir18 Aralık 2019
Ülkemiz kuşatılmak istenmektedir.17 Aralık 2019
Taşdoğan'dan doktorların yurt dışı seyahat sıkıntıları için kanun teklifi17 Aralık 2019
Kadının Siyasetteki Yeri Ve Önemi15 Aralık 2019
Taşdoğan Sağlık Bakanlığı 2020 Bütçe Görüşmelerinde Önerilerini Dile Getirdi15 Aralık 2019
2023 lider ülke Türkiye’sine ulaşılacaksa, millî ve yerli duruş sayesinde ulaşılacak14 Aralık 2019
MHP’den istişare toplantısı13 Aralık 2019
MHP'li Kara: Liderimize yaraşır ve yakışır hizmetler yapmaya çalışıyoruz12 Aralık 2019
MHP'li kadınlardan kadına dair sunum12 Aralık 2019
"Bizi biz yapan tarihimiz ve kahraman ecdadımızdır"12 Aralık 2019
Kumpaslardan Medet Ummayı MHP Olarak Reddediyoruz12 Aralık 2019
Taşdoğan'dan Doktorlar İçin Kanun Teklifi06 Aralık 2019
MHP’li Sazak’tan soru önergesi06 Aralık 2019
MHP'den 'İnsanlığın Huzur Projesi'06 Aralık 2019
MHP'li Pehlivan'dan '5 Aralık Dünya Mühendisler Günü' mesajı05 Aralık 2019
MHP'den Doğu Türkistan açıklaması05 Aralık 2019
Bahçeli: Hiçbir sözümüzü unutmayacağız04 Aralık 2019
Ülkücü vakardan taviz veremeyiz03 Aralık 2019
Alevi Kardeşlerimize Yapılan Terbiyesizlik ..30 Kasım 2019
HDP, PKK’NIN MECLİSTEKİ SİYASİ AYAĞIDIR 29 Kasım 2019
Başbuğ Alparslan Türkeş 102. doğum gününde anılıyor25 Kasım 2019
Fendoğlu, Öğretmenler Günü'nü kutladı23 Kasım 2019
Diyarbakır annelerinden MHP İl Başkanlığına ziyaret23 Kasım 2019
Bahçeli'den Öğretmenler Günü mesajı23 Kasım 2019
Devlet Bahçeli: Kılıçdaroğlu zırvada rekor kırdı22 Kasım 2019
MHP Lideri Bahçeli'den EYT açıklaması19 Kasım 2019
MHP İzmir İl Başkanı ŞAHİN; Türkiye Ortak Milli Değerlerin Ülkesidir19 Kasım 2019
"Bu tempomuza ayak uyduramayanlar olursa..."17 Kasım 2019
MHP'li Sazak, engelli çocukları bakana sordu14 Kasım 2019
Liderimiz ; hiçbir tezvirata fırsat ve geçit vermeyecektir.13 Kasım 2019
Bahçeli'den ABD'ye sert tepki: Tutarsız, dengesiz13 Kasım 2019
'Devlet Bahçeli Türk Milletinin medarı iftiharıdır'12 Kasım 2019
Bahçeli'nin Atatürk sevgisinden şüphe eden alçaklara...11 Kasım 2019
Kuruluş ruhu hamdolsun ayaktadır09 Kasım 2019
Bunlar iblisin cani ajanlarıdır08 Kasım 2019
Kararı ne olursa olsun Erdoğan'ın yanındayız06 Kasım 2019
Amerikan rüyasının cenazesi kalkacaktır06 Kasım 2019
KHK faciadır demek büyük bir haksızlık ve hadsizliktir05 Kasım 2019
ABD hem sabıkalı hem de suçlu30 Ekim 2019
Bahçeli'den Cumhuriyet Bayramı mesajı28 Ekim 2019
Avcı: Yaşamak Hakkımız Yaşatmak Borcumuz!28 Ekim 2019
Cumhuriyet bayramı mesajı28 Ekim 2019
Bahçeli, "ABD'nin mektubu nezaket dışı bir olaydır. 26 Ekim 2019
'Güçlü Kadın Güçlü Türkiye'20 Ekim 2019
Muhtarlar Günü Mesajı 19 Ekim 2019
Barış Pınarı Harekatı18 Ekim 2019
MHP'den "Toplum, Kadın ve Şiddet" sempozyumu18 Ekim 2019
Türk milleti onuruna düşkün müstesna bir millettir.18 Ekim 2019
MÜSİAD Yönetiminden MHP'ye ziyaret17 Ekim 2019
MHP Adana’da Bahçeli sevinci!16 Ekim 2019
Devlet Bahçeli, istikrar demektir14 Ekim 2019
Barış Pınarı Harekatı'na destek10 Ekim 2019
Avcı: Karar Adana'mıza hayırlı olsun!10 Ekim 2019
Devlet Bahçeli : " Gazamız mübarek, zaferimiz muhkem ve mutlak olsun. "09 Ekim 2019
Aydın MHP; "Devlet; devletin başındadır"05 Ekim 2019
Kimse Dokunulamaz Değildir.04 Ekim 2019
Herkes aklını başına alsın! Türkiye sahipsiz değil04 Ekim 2019
MHP, komisyonda dokunulmazlıkların kaldırılması yönünde oy kullanacak04 Ekim 2019
'MHP Lideri Bahçeli'nin durumu iyi, iddialar asılsız'03 Ekim 2019
“LİDERİMİZ, DAVAMIZ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR”02 Ekim 2019
MHP 1 Ekim mesajı01 Ekim 2019
Karaman MHP'de genişletilmiş iştişare toplantısı01 Ekim 2019
Devlet Bahçeli'den İstanbul depremi mesajı27 Eylül 2019
Adana 5 ayda geriye gitti!22 Eylül 2019
MHP Karaman İl Başkanlığı görevine yeni atama21 Eylül 2019
MHP Konya İl Başkanlığına atama!21 Eylül 2019
Hilmi Durgun MHP Antalya İl Başkanlığına atandı21 Eylül 2019
Kadın ve Şiddet Sempozyumu20 Eylül 2019
Kerbela Şehitleri ve Ülkücü Şehitlere vefa!20 Eylül 2019
Gaziler vazgeçilmez kıymetlerdir!19 Eylül 2019
MHP'li Güngöralp'tan 19 Eylül Gaziler Günü mesajı19 Eylül 2019
'Ahilik kültürü Türk milletini ayakta tutan değerlerden biridir'16 Eylül 2019
Gün, birlik, dirlik ve dayanışma günüdür15 Eylül 2019
12 Eylül'ün yıl dönümü.. Şehitlere dua zalimlere beddua!15 Eylül 2019
MHP’den esnafa 'Siftah bizden Bereketi Allah’tan' ziyareti14 Eylül 2019
KAVGAMIZ ZALİMLERLEDİR14 Eylül 2019
Bahçeli, “Anaların akan gözyaşları, CHP ile HDP’yi zora sokmuştur. 14 Eylül 2019
Sıra Fırat'ın doğusuna gelmiştir14 Eylül 2019
" 12 Eylül Ülkücü Şehitlerini Anma " paneli13 Eylül 2019
12 EYLÜL AÇIKLAMASI13 Eylül 2019
CHP kendisine çeki düzen vermelidir. 12 Eylül 2019
Bahçeli'den Bayburt ve Erzincan ziyareti12 Eylül 2019
'12 Eylül’ü unutmayacağız, unutursak kanımız kurusun'12 Eylül 2019
Hiç şüphesiz tarafımız Türkiye'dir11 Eylül 2019
Hainlere Hayat Hakkı Yok08 Eylül 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den ziyaret07 Eylül 2019
SALİHLİ MİLLİ İRADENİN TEMSİLCİSİ OLMUŞTUR05 Eylül 2019
Bahçeli: Sivas Kongresi’nin şan ve şerefi Cumhur İttifakı’nındır!04 Eylül 2019
Cumhuriyetimizin temelleri Sivas'ta atılmıştır04 Eylül 2019
Tek Yürek Olmalıyız01 Eylül 2019
“Ey edep erkan bilmez yaratık”30 Ağustos 2019
Devlet Bahçeli : MHP ile Ülkü Ocakları her daim ayakta kalacaktır.30 Ağustos 2019
MHP’li Arkaz'dan 30 Ağustos mesajı30 Ağustos 2019
Erkan Akçay'dan 30 Ağustos mesajı29 Ağustos 2019
Özdemir'den 30 Ağustos mesajı29 Ağustos 2019
"MHP'nin yeri terörle mücadele eden taraftır"28 Ağustos 2019
Türkiye Cumhuriyeti’ne âşık Türk Milleti’ne sevdalıyız!28 Ağustos 2019
Yardan ve serden vazgeçmeye hazırız28 Ağustos 2019
PKK uzantısı olanın milli iradesi olmaz28 Ağustos 2019
Devlet BAHÇELİ, Anadolu’nun Fethi Malazgirt 1071 Töreni'ne Katıldı.27 Ağustos 2019
'Türk'ün mücadelesi Malazgirt ruhu ile devam ediyor'26 Ağustos 2019
Kararlılığımızı tartışmaya açmamalıyız25 Ağustos 2019
MHP'den teşkilatlara "Malazgirt" genelgesi!23 Ağustos 2019
MHP Adana’da hedef büyük!21 Ağustos 2019
"CHP hemen öne çıkıp PKK’ya siper olmuştur"21 Ağustos 2019
Bahçeli'den Bakan Soylu'ya tebrik19 Ağustos 2019
Bahçeli'den 17 Ağustos mesajı17 Ağustos 2019
MHP , Malataya ´da istişare toplantısı15 Ağustos 2019
'Hükümet Sistemini karşılıksız destekliyoruz'12 Ağustos 2019
"Bizim bakanlık gibi bir beklentimiz yok"11 Ağustos 2019
Bahçeli: Erken seçime ihtiyaç yok11 Ağustos 2019
"FIRAT'IN DOĞUSUNDA HİLAL YÜKSELMELİDİR"08 Ağustos 2019

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
HAVA DURUMU
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH