YAMAN BİR AÇMAZDASINIZ !

29 Aralık 2018
412 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, CHP Sözcüsü Faik Öztrak'ın MHP'ye yönelik ifadelerine sosyal medya üzerinden cevap verdi.

Twitterdan paylaşımlarda bulunan Semih Yalçın, CHP Yönetiminin açmaza sürüklendiğini ifade etti, "sırtınızda HDP kampuru, ayağınızda FETÖ nasırı var" dedi. İşte Semih Yalçın'ın o paylaşımları...

CHP sözcülerinin ipe sapa gelmez beyanlarına bugünde Faik Öztrak katıldı ve partimizi “bekçilikle” suçladı. Esasında CHP; son yıllarda Türkiye’nin gündemine bigâne, toplumsal gerçeklere kayıtsız, millî meselelere muhalif bir parti hâline gelmiştir.

Bölücülük, habis bir ur gibi ana muhalefet partisinin bünyesine yayılmaktadır.

CHP’nin siyasi aritmetiği ise Millî Şef döneminden beri soldan hesaplandığından, giderek “solda sıfır” değerine düşmüştür.

Uzunca bir süredir sırtında HDP kamburu, ayağında FETÖ nasırıyla dolaşan ana muhalefet partisi, şimdi de müzmin bir hastalıkla boğuşmaktadır: MHP aleyhtarlığı.

CHP’nin evlere şenlik sözcüleri; ne zaman MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli nasırlarına bassa bar bar bağırmakta, ne vakit kamburlarına vursa feryat etmektedir.

CHP’nin Sayın Hulusi Akar konusunda spekülasyon ve provokasyon yapıp Türkiye’nin bekasını ilgilendiren hayati konularda kambura yatması da duçar olduğu bu illetler yüzündendir.

“Türk ordusu Afrin’e girmemeli.” diyerek PKK militanlarının daha fazla telef olmasına gönlünün razı olmadığını belli eden bir parti yönetime sahipken; CHP sözcülerinin Sayın Genel Başkanımıza hakaret etmesi bu partide körlük, nadanlık, hadsizlik ve terbiyesizliğin yerleştiğini göstermektedir.

MHP’ye çamur atarak kendi hastalık ve utançlarını örtme, kendi kamburlarını gizleme telaşındaki CHP’nin siyasetteki vaziyeti içler acısıdır.

Yapıcı politika üretmekten ve Türkiye’nin meselelerine sağduyulu bakış açısıyla çözümler önermekten aciz olan CHP yönetimi, yaman bir açmazın içine sürüklenmiştir.

Üretebildiği bütün politika, bütün strateji, Devlet Bahçeli ve MHP aleyhtarlığıdır.

Ana muhalefet partisi, MHP ve Devlet Bahçeli aleyhtarlığını politikalarının merkezine alarak çaresizliğini, kısırlığını ortaya dökmüştür.

CHP sözcüleri siyaseten ebter, fikren güdük, insani olarak da bitik, hatta yitik durumdadır.

CHP’nin bugünkü hâlipürmelali; kendi seçmenlerinin de içini sızlatmakta, onları derin bir kaygı ve arayışa sürüklemektedir.

Çünkü kronik hastalıkların pençesindeyken CHP’nin sağlıklı politikalar üretmesi, tatmin edici fikirlerle halkın karşısına çıkması ve başarılı olması mümkün görünmemektedir.

Böyle giderse CHP’yi siyaseten yatağa düşürecek söz konusu rahatsızlıkların doğuracağı en önemli sonuç, Mart 2019 Seçimlerinde hezimete uğramak olacaktır.

31 Mart 2019 Seçimlerinde CHP’nin başına Devlet Bahçeli cesametinde bir taş düşecek, ana muhalefet partisi siyasi komaya girecektir.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber