’TÜRK MİLLETİ YENİLMEZ’

14 Temmuz 2017
477 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Kayseri Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Volkan Çolak, hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Çolak yayımladığı mesajda; “15 Temmuz 2016 günü, TSK içinde yapılanmış, sözde asker elbisesi giymiş bir takım terörist grubunun başlatmış olduğu kalkışma, yüce Türk Milleti’nin demir yumruğu altında ezilip kalmıştır.

FETÖ’cü hainler o kanlı gecede milletin üzerine ateş edecek kadar çılgınlaşmış, gözü dönmüş, şuurunu yitirmişlerdir. Türkiye’nin gelişmesini ve büyümesini istemeyen dış odakların elinde maşa olan bu hainlere yüce Türk Milleti; tankların önüne yatarak, kurşunlara göğüs gelerek izin vermeyeceğini aynı 18 Mart Çanakkale Zaferi’nde olduğu gibi bir kez daha gösterip hainlere gereken dersi vermiştir.

15 Temmuz’da 249 vatan evladı şehit, 2 bin 193 vatan evladı ise gazi olmuştur. Hepsine şükran borçlu olduğumuzu unutulmamalıyız. Bu vesile ile şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize acil şifalar diliyorum.

Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki ülkücüler söz konusu vatansa hiçbir fedakarlıktan kaçınmaz. Bu yüzdendir ki Türk Milleti hiçbir zaman yenilmeyecektir. Milli birlik ve beraberliğimizi bozmaya hiç kimsenin gücü de yetmeyecektir” şeklinde konuştu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber