KUTLU DOĞUM HAFTASI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

19 Nisan 2014
1275 Haber Okunma   0 Haber Yorum

“Hz. Peygamber, Din ve Samimiyet” konulu konferans Afyonkarahisar Müftülüğü Şube Müdürü Ahmet Aslan’ın sunumuyla Evciler Belediye Kültür Merkezi Salonunda halkın yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Evciler Müftülüğü tarafından gerçekleştirilen “Kutlu Doğum Haftası Programı” 17.04.2014 tarihinde Evciler Belediyesi Kültür Merkezide yapıldı. Konferansa Evciler Kaymakamı Hasan Gökpınar, Evciler Belediye Başkanı Saim Özer, daire amirleri, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri,  Evciler’ de görev yapan din görevlileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

        Program Kuran’ı Kerim tilavetiyle başlayarak, Kurra Hafız Adem Saygı tarafından Kur'an-ı Kerim ziyafeti sunuldu. Programın açılış konuşmasını İlçe Müftüsü Ahmet Çakal yaparak Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından bu yıl Kutlu Doğum Haftasının teması olan” Hz Peygamber, Din ve Samimiyet’’konusu üzerine konuşarak katılımcılara teşekkür etti.

        “Hz. Peygamber, Din ve Samimiyet” konulu konferans Afyonkarahisar Müftülüğü Şube Müdürü Ahmet Aslan’ın sunumuyla Evciler Belediye Kültür Merkezi Salonunda halkın yoğun katılımıyla gerçekleşti. Program sonunda Evciler Kaymakamı Hasan Gökpınar tarafından konuşmacı Ahmet Aslan’a plaket takdim edildi. Ayrıca ”Hz. Peygamber, Din ve Samimiyet’’ temalı kompozisyon yarışmasına katılan öğrencilere hediyeler verildi. İlçe halkına program çıkışı gül ve kitap dağıtıldı.

        Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle, ilçe müftülüğünce her yıl geleneksel hale getirilen pilav ikramı yapıldı. Cuma namazı çıkışında Merkez Çukurova Camii yanında düzenlenen pilav ikramına ilçe merkezi ve çevre köylerden çok sayıda vatandaş katıldı.


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber